Benefit Systems Solidnym Pracodawcą 2017

Benefit Systems otrzymał tytuł Solidnego Pracodawcy 2017 w kategorii ogólnopolskiej. Spółka otrzymała najwyższe oceny w zakresie warunków pracy, ścieżki kariery, terminowości wypłat oraz warunków socjalnych. Działania podejmowane przez Benefit Systems w obszarze work-life balance, benefitów oraz polityki zatrudnieniowej docenili eksperci przyznający tytuł Solidnego Pracodawcy w XV edycji konkursu.

Celem programu „Solidny Pracodawca” jest uhonorowanie najlepszych pracodawców w Polsce, którzy w swojej działalności priorytetowo podchodzą do rozwiązań HR i odznaczają się ponadprzeciętną polityką personalną. To wyróżnienie potwierdza także transparentność, zrównoważony rozwój i rzetelność działania firmy.

Benefit Systems otrzymał wysokie noty również w kategorii opinii o pracodawcy, zarówno wewnętrznej, jak i pochodzącej od władz lokalnych czy urzędów pracy. Ponadto podczas analizy Spółki, bardzo ważne okazały się: szeroki wachlarz benefitów, w tym karta MultiSport, ciekawe szkolenia oraz aktywizacja pracowników poprzez zajęcia organizowane w firmie.

Nasi pracownicy mówią, że mamy świetną atmosferę pracy oraz doceniają niestandardowe pomysły i benefity. W codziennej pracy stawiamy na wspieranie work-life balance, rozwój pracowników oraz system motywacyjny dopasowany do potrzeb młodego zespołu. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że nasi pracownicy chętnie angażują się w inicjatywy wspierające poprawę ich zdrowia czy samopoczucia, takie jak Warsztaty Dobrego Życia czy Akademia Dobrego Nastroju. Pomagamy sobie na co dzień, dodatkowo działamy również wspólnie na rzecz innych, dzięki czemu zrealizowaliśmy kilkadziesiąt wolontariackich Dobrych MultiUczynków. To wszystko powoduje, że każdego dnia jesteśmy zmotywowani do dalszej pracy – mówi Sofia Saridis, dyrektor HR w Benefit Systems.

Benefit Systems S.A. od kilku lat realizuje strategię inwestycji w branżę fitness, wspiera jej rozwój oraz profesjonalizację. Spółka działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest twórcą programu sportowo-rekreacyjnego MultiSport, który wspiera aktywny i zdrowy tryb życia jego Użytkowników. Karty sportowe zapewniają dostęp do blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju. Oferta sportowa jest rozwijana z powodzeniem przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji i w Bułgarii, gdzie systematycznie rośnie liczba korzystających z kart sportowych.

źródło: Centrum prasowe Benefit Systems