W XVI edycji konkursu po raz kolejny doceniono działania Benefit Systems skierowane do pracowników, w tym ogólne warunki pracy, system motywacyjny, ścieżkę kariery oraz działania wspierające zdrowy i aktywny tryb życia na co dzień.

– Wszyscy jesteśmy ludźmi i chcielibyśmy być traktowani z szacunkiem i po partnersku. To wydaje mi się najważniejsze jeśli chodzi o budowanie przyjaznego i angażującego środowiska pracy. W Benefit Systems inspirujemy się pracą typową dla sportów zespołowych, gdzie partnerstwo, odpowiedzialność, wytrwałość oraz fair play są kluczowe w osiąganiu celu. Dbamy o to, żeby nasi pracownicy czuli się komfortowo w pracy i tworzymy środowisko otwarte na kreatywność i różnorodność. Mamy jasną politykę zatrudniania i rozwoju, szeroki pakiet benefitów, zajęcia sportowe w biurze oraz liczne inicjatywy angażujące pracowników i ich bliskich – mówi Izabela Walczewska-Schneyder, Członek Zarządu Benefit Systems.

Celem programu Solidny Pracodawca jest wyróżnienie najlepszych pracodawców w Polsce oferujących ciekawe rozwiązania HR. Benefit Systems otrzymał tytuł Solidnego Pracodawcy 2018 w kategorii ogólnopolskiej. Kapituła Programu po raz kolejny doceniła działania Benefit Systems na rzecz pracowników, w tym najwyższe noty przyznała w kategorii warunków pracy, terminowości wypłat, warunków socjalnych, ścieżki kariery, dynamiki zatrudnienia oraz CSR.

Podczas weryfikacji zwrócono również uwagę na m.in. mocno rozbudowany system motywacyjny dla pracowników, organizację staży/praktyk, działania wspierające zdrowy i aktywny tryb życia (m.in. Warsztaty Dobrego Życia, Akademia Dobrego Nastroju, zajęcia sportowe, drużyny sportowe), wsparcie inicjatyw pracowników, wolontariat pracowniczy (Dobry MultiUczynek), kodeks etyczny BS_Way oraz działania Benefit Systems na rzecz osób starszych (program MultiSport Senior) oraz dzieci (Aktywne Szkoły MultiSport).


o Benefit

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce. Karty sportowe zapewniają dostęp do blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju. Spółka w ramach dbania o rozwój oferty oraz podnoszenie jakości usług na rynku fitness realizuje szereg działań wspierających Klientów, Partnerów i Użytkowników kart. Program MultiSport jest rozwijany przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji i w Bułgarii, gdzie systematycznie rośnie liczba korzystających z kart sportowych. W tym roku działalność rozpoczęła też spółka zależna w Chorwacji.

Centrum prasowe Benefit Systems

 

Zobacz także: