źródło: materiały prasowe

Benefit Systems ogłosił wznowienie programu Multisport i ponowną aktywację swoich kart od 18 stycznia 2021r. Program został zawieszony 28 grudnia 2020r. w związku z wprowadzonymi wówczas obostrzeniami, zezwalającymi wyłącznie na sport profesjonalny.

W komunikacie wystosowanym przez BS czytamy:
MultiSportowcy!
W odpowiedzi na Wasze liczne pytania i prośby, spieszymy z informacją, że karty będą ponownie działać od 18 stycznia! Co to konkretnie dla Was oznacza?
Z aktywną kartą, od poniedziałku
1. Możecie korzystać z obiektów działających zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów. Aktualną listę otwartych obiektów znajdziecie w wyszukiwarce na www.kartamultisport.pl.
2. Wasz ulubiony klub wciąż jest zamknięty, ale nie chcecie odwlekać treningu w nieskończoność? Mamy dla Was zajęcia online prowadzone przez trenerów z partnerskich obiektów sportowych.
3. Wracają do nas: trenerzy i dietetycy, z którymi możecie umawiać się na indywidualne konsultacje video lub na czacie, a także lubiany przez Was Kreator Diety, e-książki i angielski online.
4. Pamiętajcie, że macie dostęp do platformy z treningami online Yes2Move, kurs mindfulness oraz kurs jogi od podstaw.
Wszystkie usługi dostępne z aktywną kartą MultiSport znajdziecie na stronie www.kartamultisport.pl 
Pamiętajcie, że ostateczna decyzja o odwieszeniu kart należy do Waszych pracodawców, więc w razie wątpliwości, kontaktujcie się z odpowiednim działem w Waszej firmie.
Jeśli opłacacie dostęp do Programu MultiSport za pośrednictwem platformy PayU, kierujcie pytania na adres bok@benefitsystems.pl
Decyzja o zawieszeniu pakietów wzbudziła niezadowolenie wielu użytkowników mogących korzystać z obiektów, które pozostały czynne lub przeniosły swoje usługi na platformy internetowe. Podobnie, ograniczeniu uległy i tak minimalne wpływy przedsiębiorców, którzy mimo umów partnerskich nie osiągnęły w okresie zamrożenia programu zysku.
Polecamy także: