Benefit Systems z dwiema nagrodami w konkursie Giełdowa Spółka Roku

Redakcja „Pulsu Biznesu” przyznała po raz 19. prestiżowe nagrody dla najlepszych spółek giełdowych. Benefit Systems zajął 3 miejsce w kategorii „Perspektywy rozwoju” oraz 7 miejsce w głównym rankingu giełdowych spółek roku (awans z 13 miejsca w 2016), gdzie nagradzanych jest 10 najlepszych spółek z ponad 400 obecnych na GPW.

Bardzo cieszy nas ta nagroda, bo to najlepsze potwierdzenie, że tworzymy realną, nie tylko finansową wartość dla różnych grup z otoczenia Spółki. Dziękujemy za zaufanie naszym Klientom, Partnerom, a przede wszystkim Użytkownikom kart MultiSport – odbierając nagrodę powiedziała Izabela Walczewska-Schneyder, członek zarządu i CFO Benefit Systems.

Kryteria konkursu są bardzo wymierne. Niezależni eksperci rynku ankietowani przez firmę badawczą TNS co roku oceniają wśród spółek notowanych na GPW najbardziej kompetentny zarząd, spektakularny sukces, najwyższą jakość produktów i usług, najlepsze relacje z inwestorami oraz najciekawsze perspektywy rozwoju. Na podstawie ocen w tych kategoriach powstaje główny ranking, w którym nagradzanych jest dziesięć podmiotów. Ranking ten wskazuje najlepsze firmy, które warto naśladować i doceniać. Jak podają twórcy Rankingu „nagrodzone spółki są najlepszymi ambasadorami polskiego rynku kapitałowego – dzięki funduszom pozyskanym na warszawskim parkiecie rozwinęły biznes, mają świetne perspektywy rozwoju, postawiły na innowacje, oferują klientom produkty najwyższej jakości i świadczą usługi na najwyższym poziomie oraz zachowują najwyższe standardy komunikacji z inwestorami.”

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest twórcą programu sportowo-rekreacyjnego MultiSport, który wspiera aktywny i zdrowy tryb życia jego Użytkowników. Karty sportowe, których Polsce jest już prawie 900 tys. zapewniają dostęp do blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju. Oferta sportowa jest rozwijana z powodzeniem przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji i w Bułgarii, gdzie systematycznie rośnie liczba korzystających z kart sportowych.

źródło: Centrum Prasowe Benefit Systems