źródło: informacja prasowa

Mając świadomość następstw obecnej sytuacji epidemiologicznej, ograniczenia aktywności fizycznej czy też przebycia COVID-19, Polski Związek Trenerów Personalny, Espresso Fitness Solutions, Fitness Biznes oraz Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego zainicjowali akcję informacyjną bezpiecznego powrotu do uprawiania sportu i aktywności fizycznej.

Więcej informacji z branży fitness znajdziesz na stronie głównej.

 

Stworzono interdyscyplinarny zespół, który podzieli się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami oraz przedstawi międzynarodowe rekomendacje, wyniki badań, rozwiązania i trendy.  Jako branża fitness/training/dance powinniśmy być jak najlepiej przygotowani do powrotu.

Dlatego też ważne jest, aby udało się dotrzeć z tym przekazem do jak największej rzeszy osób pracujących z klientami oraz podopiecznymi, w tym do trenerów personalnych i instruktorów, aby razem, kiedy będzie to w pełni możliwe, bezpiecznie wrócić do treningu.
Kluby będą musiały nauczyć się funkcjonować w nowej rzeczywistości, a trenerzy zostaną skonfrontowani z całkiem innymi wymaganiami, potrzebami, a także co najważniejsze, możliwościami klientów. Bezpieczeństwo i najwyższe standardy pracy będą teraz kluczowe.

Klient postcovidowy w klubie/szkole/boxie?

Sporo już w branży fitness na świecie mówi się o tym, jakie ta nowa rzeczywistość stwarza zagrożenia, ale i jakie daje szanse dla rozwoju klubów.

Odpowiednia praca z klientem postcovidowym – jaki może mieć wpływ na jego zdrowie i bezpieczeństwo? Ale także na zdrowie i bezpieczeństwo instruktorów i trenerów którzy przeszli covid-19 jak i bezpieczeństwo prawne czy odpowiedzialność społeczną właścicieli obiektów.

Jaki ta sytuacja ma wpływ na proces odzyskiwania i pozyskiwania klientów, ale także na pozyskiwanie do klubów, nowych grup klientów, dotychczas nieaktywnych, lub aktywnych ale z postcovidowymi komplikacjami.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie online już w piątek 11.12.2020 godz 17.00. Projekt jest działaniem Pro Bono, udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Link do zapisów:

https://pstm.pl/treningpocovid/

Polecamy także:

Podsumowanie 11. edycji International Standards Meeting