Biofiton Phyto Sport to seria kriogenicznych, naturalnych suplementów, stworzona z myślą o sportowcach. W artykule poruszę temat wyjątkowej technologii oraz rezultatu, który osiągnęliśmy dzięki wieloletniej pracy naszych naukowców, inżynierów i doktorów medycyny naturalnej. Liczę, że po jego przeczytaniu zmienisz myślenie o naturalnych środkach wspomagających.

Przez stulecia wykorzystywano pewne właściwości roślin w celu regeneracji, wzmocnienia i oczyszczenia organizmu człowieka. Jeszcze sto lat temu praktycznie nie istniały preparaty syntetyczne, więc medycyna opierała się zazwyczaj na zielarstwie i wierzeniach. Wraz z gwałtownym przyspieszeniem rozwoju cywilizacji również medycyna doświadczyła niesamowitego skoku i zapanowała nad większością schorzeń, które prześladowały człowieka od zawsze. Z czasem okazało się, że to prewencja ma największe znaczenie dla zdrowia ludzkiego. W celu ochrony i zapobiegania stworzono suplementy diety, witaminy i inne środki wspomagające. Aby zintensyfikować ich działanie zastosowano substancje syntetyczne – które bardzo często wspomagają wybrany organ szkodząc jednocześnie innym. Zwłaszcza w sporcie problem okazał się znaczący – każdy doświadczony sportowiec doświadczył zapewne bólu żołądka, problemów z wątrobą i nerkami, stawami itp. Nie ma powodu, aby ukrywać, że bez suplementacji sportowcy nie byliby wstanie osiągnąć szybkich i znaczących rezultatów. Powszechnie wiadomo, że odpowiednie wspomaganie organizmu jest niezwykle ważne przy intensywnym sporcie. Jednakże do tej pory zainteresowani rozwojem własnego ciała musieli zadowolić się syntetycznymi preparatami, ponosząc tym samym ofiarę w postaci wyżej wspomnianych schorzeń i problemów. Rozwiązanie tych niedogodności wydaje się niezwykle proste – należałoby zastosować preparaty naturalne, mające korzystne działanie dla organizmu człowieka. Proste teoretycznie rozwiązanie w rzeczywistości wymagało wielu lat intensywnej pracy naukowców i specjalistów z branży. Jednak w końcu osiągnięto rezultat – tutaj wchodzi Biofiton!

Firma Biofiton rozpoczęła swoją działalność ponad 25 lat temu, zajmując się produkcją jakościowych herbat ziołowych i nalewek. Od początku naszą misją było dokonanie przełomu we współczesnej suplementacji. Dostrzegaliśmy problem zbyt dużego nagromadzenia w organizmie ludzkim substancji syntetycznych oraz szkodliwych dla jego prawidłowego funkcjonowania. Zamiast zająć się demagogią i zachęcaniem ludzi do rezygnacji z jedynie wówczas dostępnych chemicznych środków suplementacyjnych, postanowiliśmy znaleźć rozwiązanie. Znana naszym przodkom medycyna naturalna wydawała się idealna, natomiast miała poważną wadę, przez którą straciła swoją pozycję wraz z rozwojem cywilizacji. Środki organiczne były zwyczajnie mało wydajne i nie bez powodu zarzucono ich powszechne wykorzystywanie. Aby osiągnąć efekt należałoby wypić średnio całe wiadro naparu ziołowego dziennie. Misją Biofitonu stało się stworzenie intensywnego preparatu organicznego, który w formie jednej dawki zmieściłby moc i wydajność ziół. Naszym celem stało się zamienienie kilku litrów naparu ziołowego w jedną naturalną i łatwoprzyswajalną przez organizm tabletkę.

W sukurs przyszła nam technologia kriogeniczna – pozwalająca rozdrobnić surowiec roślinny do postaci mikronowej, tak aby każda komórka roślinna została otwarta i uwolniła swoją zawartość – substancje aktywne, tokoferole, witaminy itd. Dzięki ultraszybkiemu zamrożeniu surowca w ciekłym azocie o temperaturze -196OC udało się wstrzymać degradację i ulatnianie wyżej wspomnianych substancji. Taki proces zawiesza działanie enzymów oksydacyjnych i zapobiega utlenianiu, agregacji oraz karmelizacji, co zapewnia maksymalną jakość składników odżywczych przy zachowaniu naturalnego smaku i zapachu rośliny. Niska temperatura powoduje kruchość roślin i, rozkłada wiązania cząsteczek białka ze związkami biologicznie aktywnymi (ich rozmiar i waga uniemożliwiają łatwą absorpcję w organizmie). Głębokie mrożenie podczas rozdrabniania surowca gwarantuje pełną dostępność biologiczną zawartych w kompozycji roślinnej antyoksydantów, środków przeciwstarzeniowych, chlorofilu, itp.

W ten sposób osiągnęliśmy rezultat – jedna dawka naszych suplementów odpowiada dziesięciu filiżankom naparu ziołowego. Od teraz sportowcy mają wybór – mogą nadal przyjmować odżywki syntetyczne, przejść na naturalne i wegańskie suplementy Biofiton lub połączyć obie formy. Warto przede wszystkim rozważyć intensywne właściwości oczyszczające, regenerujące i wzmacniające naszych naturalnych produktów. W większości przypadków okaże się, że zainteresowany może wymienić dotychczasową sztuczną suplementację – na rzecz preparatów Biofiton Phyto Sport. W sytuacji gdy sportowiec nie chce zmienić nawyku z przyzwyczajenia lub innych powodów może stosować nasze produkty osłonowo – część z nich usuwa nie tylko szkodliwą nadwyżkę substancji syntetycznych, ale również toksyny, metale ciężkie, a nawet promieniotwórcze. Opracowanie tej wyjątkowej technologii zajęło naszym naukowcom wiele lat – dzięki ich wysiłkowi każdy z nas ma dzisiaj wybór. Nie trzeba już wybierać pomiędzy wysportowaną sylwetką i osiągnięciami, a zdrowiem i długim życiem. Kriogeniczne Suplementy Organiczne marki Biofiton Phyto Sport zapewnią jedno i drugie.

Seria Biofiton Phyto Sport składa się z 7 produktów, mających działanie regeneracyjne, wzmacniające i odżywiające organów takich jak: żołądek, nerki, wątroba, stawy, mięśnie, mózg (szybkość przepływu impulsów neuronowych). Mamy produkty na odchudzanie i przyrost masy mięśniowej, na energię i wytrzymałość, na wzmocnienie funkcji mózgu. Produkty będą dostępne w sprzedaży na naszej stronie internetowej:

www.biofiton.eu

Autor:

Daniel Geniusz

Polecamy także:

BIOFITON – Wyjątkowa nowość na rynku !!!