artykuł sponsorowany

Biofiton, nowa marka na rynku UE, odznacza się jakością w tworzeniu w 100% naturalnych, wysoce intensywnych produktów sportowych. Wzmocnij swoją intensywną dietę sportową: aby uzyskać dodatkową moc i energię, w celu oczyszczenia organizmu i osiągnięcia większej wydajności diety i treningu, a także przygotowania ciała do rywalizacji. Produkty Biofiton uzupełniają dotychczasową dietę sportową, aby jeszcze bardziej poprawić wyniki treningu.

Biofiton to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji naturalnych w 100% suplementów diety otrzymywanych z ziół zbieranych w naturalny sposób, w czystych ekologicznie miejscach. Oferujemy wyjątkowo mocne produkty ziołowe, realnie wpływające na poprawę kondycji i ochronę zdrowia sportowca.

Zioła użyte do produkcji naszych Fitotabletek zbierane są z całego świata. Rosną na terenach o idealnych warunkach klimatycznych, gruntowych i wodnych. Rośliny te zawierają największą ilość substancji czynnych bardzo potrzebnych organizmowi człowieka.

Dzięki zastosowaniu wyjątkowej technologii organizm może przyswoić 100% zawartości ziół, podczas gdy przy przyjmowaniu zwyczajnych naparów (herbat ziołowych) przyjmuje tylko około 10% substancji biologicznie czynnych. Nasze fitotabletki rozpuszczają się w 100% w żołądku, który tworzy ekstrakt wchłaniany naturalnie przez organizm. Nie są to zwykłe ziołowe tabletki lub kapsułki. To Fitotabletki 5-tej generacji.

Oferujemy produkt, zawierający w sobie czystą moc ziół, którą organizm sportowca i każdego innego przyswoi kilkukrotnie lepiej regenerując siły, witalność i zdrowie organizmu. Przyjmowanie naszych produktów umożliwia również przyswojenie większej dawki odżywek, witamin, minerałów, substancji aktywnych i olejków eterycznych potrzebnych sportowcom przy intensywnym treningu. To wszystko sprawia, że suplementy diety Biofiton mają szerokie zastosowanie i mogą być przyjmowane przez cały okres treningu, przy przygotowaniach do zawodów sportowych oraz podczas regeneracji organizmu.

Misją Biofitonu jest propagowanie zdrowego stylu życia i poprawa zdrowia populacji. W dzisiejszych czasach ludzie prowadzą stresujący i degenerujący tryb życia. Medycyna popularna leczy jeden organ, szkodząc często innym. Od sportowców, którzy chcą być najlepsi wymaga się restrykcyjnej diety i wyczerpujących treningów. Nasze produkty pomagają w problemach zdrowotnych, z którymi musi zmierzyć się każdy w codziennym życiu. Osoby przyjmujące nasze suplementy diety, zauważą wyraźną zmianę i wrócą do produktów Biofitonu, polecając je także swoim bliskim.

Obecnie oferujemy gamę 7-miu produktów dla sportowców, w przystępnych cenach. Są to fitotabletki regenerujące organizm sportowca i usuwające skutki uboczne restrykcyjnej diety oraz intensywnego treningu. Warto pamiętać o niezwykłej mocy i wydajności suplementów diety Biofiton.

W następnych artykułach wyjaśnimy jak nasze suplementy mogą pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów poprzez włączenie naturalnych, intensywnych środków wspomagających organizm.

Suplementy diety marki Biofiton będą dostępne na rynku Europejskim od Marca 2019 roku.

contact@biofiton.eu www.biofiton.eu +48 607 75 55 88