fot. Magdalena Szmidt

BioTechUSA otwiera pierwszy sklep stacjonarny w Warszawie

W Warszawie został otwarty pierwszy sklep stacjonarny BioTechUSA. Salon zlokalizowany jest w ścisłym centrum Warszawy. To trzecia lokalizacja w Polsce.

BioTechUSA jest obecny na rynku od 1999 roku aktualnie posiada 150 sklepów w całej Europie oraz sieć dystrybucyjną obejmująca ponad 70 krajów. Nowy sklep został otwarty w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. To trzeci sklep firmowy po Białymstoku (Galeria Zielone Wzgórze) oraz Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki).

Otwarcie nastąpiło w sobotę 28 lipca. W weekend, podczas którego nastąpiło otwarcie, w salonie pojawili się ambasadorzy marki, którzy za pomocą mediów społecznościowych zachęcali swoich obserwatorów do przybycia po produkty, które sprzedawano w promocyjnych cenach.

o BioTechUSA

Firma zajmuję się produkcją i dystrybucją suplementów diety dla sportowców i wszystkich tych, dla których ważny jest zdrowy styl życia. Swoją ofertę kieruje do ludzi, którzy kochają sport oraz pragnących zmienić swoją sylwetkę lub zrobić coś więcej dla własnego zdrowia. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości suplementy żywnościowe, a wśród nich szeroką gamę proszków białkowych, formuł przedtreningowych, produktów związanych z budowaniem wytrzymałości, produktów dietetycznych oraz ponad 40 produktów witaminowych, z wysoką zawartością składników aktywnych.

Zobacz także: