Jeżeli masz dobry towar, pewną usługę lub świetny pomysł na biznes – podziel się nim z innymi! Właśnie tak myśli i tak robi sieć Xtreme Fitness Gyms! Posiadają model biznesowy, który jest sprawdzony, skuteczny i osiąga fenomenalne wyniki, dlatego śmiało rekomendują go innym i robią wszystko, aby dowiedziało się o nim jak najwięcej osób. Targi branżowe, konferencje, debaty i spotkania indywidualne to doskonała okazja do pokazania, że znają przepis na sukces w branży fitness. 

Miniony tydzień upłynął pod znakiem wyjazdów i promowania franczyzy sieci. Liderzy Xtreme Fitness Gyms pojawili się aż w dwóch miejscach, aby odbyć wiele spotkań i rozmów, które są kluczowe w celu zbudowania zaufania i prowadzenia biznesu. Wszyscy chętni mogli spotkać się z właścicielami sieci i skorzystać z ich wiedzy oraz doświadczenia, a także dowiedzieć się więcej o ich modelu biznesowym.

W miniony czwartek założyciel sieci – Łukasz Dojka, wziął udział w debacie dotyczącej funkcjonowania małych i średnich przedsiębiorstw podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw MŚP. Była to okazja do nakreślenia zasad funkcjonowania mniejszych przedsiębiorstw oraz rokowań dotyczących kierunku ich rozwoju. Podczas debaty padło wiele zaskakujących wniosków z ust założyciela sieci Xtreme Fitness, jak również innych specjalistów. Goście przysłuchujący się debacie mogli zapoznać się z możliwościami rozwoju oraz wyzwaniami, jakie stoją lub niebawem staną przed przedsiębiorcami.

Prosto z Kongresu MŚP Łukasz Dojka wyruszył w drogę do Warszawy. Połączył tam siły z Łukaszem Nowakowskim, aby zaprezentować model franczyzowy w centralnej Polsce – podczas Targów Franczyza w Pałacu Nauki i Kultury. Od 17 do 19 października CEO sieci i CFO tłumaczyli, dlaczego warto zainwestować w kluby fitness pod marką Xtreme Fitness Gyms. Odbyły się dwie prezentacje franczyzowe oraz wiele spotkań indywidualnych. Były to kolejne dwa intensywne dni. Otwarcie własnej firmy to nie lada wyzwanie, ale otwarcie firmy pod skrzydłami Xtreme Fitness to wyzwanie, które zaprocentuje! Właśnie z takim przekazem przedstawiciele sieci spotykali się z potencjalnymi inwestorami, ponieważ chcą, aby mieli oni pewność, że ich inwestycja nie będzie przypadkowa.

Polecamy także:

Costa Coffee Polska podbija rynek branży sportowej łącząc siły z International Center of Events II