źródło: artykuł partnerski

Jaki jest pierwszy krok w drodze do otwarcia własnego klubu fitness? Obserwując najszybciej rozwijającą się sieć, odpowiedzią okazuje się dostęp do Internetu i około godzina wolnego czasu.

Dynamika otwarć nowych klubów Xtreme Fitness Gyms zaskakuje. Po lockdownie, sieci przybyła lokalizacja własna w Dębicy oraz franczyza w Zabrzu, na którą zdecydowali się doświadczeni przedsiębiorcy rozpoczynający działalność w branży fitness. Najbliższe otwarcia, w Lublinie i Stalowej Woli, to z kolei trzeci i czwarty klub franczyzobiorcy, który jest w rodzinie Xtreme niemal od początku.

Otwarcie klubu w formule stosowanej przez Xtreme Fitness Gyms, to uroczyste wydarzenie, mające stałe punkty w harmonogramie. Jedną z nich jest obecność znanych nazwisk związanych z branżą sportu i fitnessu.

Już w sobotę, 5 września, przekonają się o tym mieszkańcy Lublina, gdzie w Galerii VIVO, przy al. Unii Lubelskiej 2, podczas otwarcia pojawią się takie gwiazdy jak: Piotr „Bestia” Piechowiak, utytułowany kulturysta, strongman i zawodnik MMA oraz Ambasadorzy Xtreme, mistrzowie sportów sylwetkowych: Paula Mocior, Piotr Borecki i Andrzej Kołodziejczyk.

Otwarcie nowego klubu zawsze poprzedzone jest przedsprzedażą stacjonarną i online karnetów.

Każda osoba zainteresowana modelem franczyzowym sieci, w pierwszej kolejności, powinna zapisać się na bezpłatny webinar za pośrednictwem strony internetowej,podczas którego poznaje specyfikę branży oraz strukturę modelu franczyzowego Xtreme Fitness Gyms.

Kolejnym etapem jest stacjonarna prezentacja franczyzowa w Head Office i jednym z klubów w Tarnowie. W planie spotkania jest między innymi omówienie prognoz inwestycji, finansów, marketingu, a także wewnętrznego systemu operacyjnego oraz narzędzi technologicznych. Przedstawiane są również dostępne dla franczyzobiorców lokalizacje pod kluby Xtreme Fitness Gyms.

Polecamy także:

Trenerzy personalni będą zarabiać więcej – nowe rozwiązanie Xtreme Fitness Gyms