Biżuteria SCHIELE SPORT dedykowana jest wszystkim osobom, które poprzez pasje i sport odnalazły swoją własną wewnętrzną moc do tworzenia; w pracy, w miłości, w codziennym dążeniu do celu. 

Firma SCHIELE, która powstała w 2007r., pierwotnie zajmowała się projektowaniem i tworzeniem biżuterii w złocie, z kamieniami szlachetnymi, na indywidualne zamówienia. W 2013r. Magdalena Schiele, założycielka firmy, wprowadziła nowe technologie i rozszerzyła działalność produkcyjną, wprowadzając swoje pierwsze, pełnowymiarowe kolekcje autorskie. Są one połączeniem tradycyjnych technik jubilerskich z najnowszymi trendami, które podkreślają indywidualność i pasję swoich klientów.

W 2017r., na 10-lecie firmy powstała innowacyjna linia biżuterii SCHIELE SPORT – z połączenia pasji do tworzenia biżuterii, projektowania i sportu. Biżuteria SPORT dedykowana jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Wykonana ze szlachetnego srebra, własnoręcznie wyrzeźbione prototypy motywów sportowych, nadają im niepowtarzalnego charakteru, w połączeniu z wyjątkową precyzją detali.

Skórzane bransolety wykonane są z bydlęcej skóry najwyższej jakości, obrabianej ręcznie i garbowanej roślinnie. Na bransoletach, jak i na większości biżuterii, możemy wykonać personalizację, wypalaną laserem.

Ambasadorami marki są osoby znane na całym świecie jak m.in. Daniel Poniedziałek który wygrał zawody IFBB World Bodybuilding Championship w Fujairah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i został mistrzem świata do 100kg w 2019r.

W czasach epidemii cała sprzedaż przeniosła się do Internetu. Sklep stworzył 1.04.2020 kanał na Youtube, aby mieć stały kontakt z klientami i przyjaciółmi marki SCHIELE.

Marka zamierza 2-3 razy w tyg. tworzyć filmiki o pracowni jubilerskiej SCHIELE, opowiadać o firmie, powstawaniu poszczególnych kolekcji.
Filmy zawierać będą również instrukcje, jak dbać o biżuterię i zainteresować sportowców specjalnie tworzoną dla nich biżuterią najwyższej jakości na rynku!

-Sport, projektowanie i tworzenie biżuterii to moje pasje, zatem postanowiłam je połączyć – tworząc linię biżuterii sportowej, ale ręcznie obrabianej dlatego każdy element jest unikatem najwyższej jakości. Pragnę, by moja biżuteria pomogła wyrazić klientom siebie i swoje pasje. Linia sport cały czas się rozwija. Jestem na etapie tworzenia linii militarnej, a także związanej z boksem i mma. – mówi właścicielka marki, Magdalena Schiele.

Marka SCHIELE bierze czynny udział w wydarzeniach branżowych i w tym roku również pojawi się, ze swoją ofertą, podczas targów FIWE Fitness Trade Show.

Polecamy także:

BURPEE CHALLENGE, czyli POMOC PONAD PODZIAŁAMI!