Jedyny w województwie klub wyposażony w sprzęt Hammer Strength

Klub Body Work Gym wyposażony w światowej klasy sprzęt Hammer Strength, Life Fitness oraz Apus, został otwarty w Kielcach przy ulicy Zagórskiej. To kolejne oficjalne Centrum Treningowe Hammer Strentgh na mapie Polski i jedyna w województwie siłownia z urządzeniami tej renomowanej marki. Nowoczesny klub o powierzchni 500 m2 kusi interesującą ofertą oraz kameralną atmosferą.

W Body Work Gym każdy znajdzie coś dla siebie. Wzbudzamy duże zainteresowanie głównie z uwagi na fakt, że wyróżniamy się nowoczesnym wyposażeniem, a także wyjątkową atmosferą. Postawiliśmy na jakość i unikalność – nikt w regionie nie ma takiego sprzętu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Hammer Strength – powiedział nam Norbert Szydłowski, właściciel klubu Body Work Gym.

Oferta siłowni została profesjonalnie przygotowana dla wszystkich, którzy marzą o pięknej sylwetce i chcą nad nią pracować, bez jakichkolwiek ograniczeń. Na powierzchni 500 m2 przygotowano dwie sale: jedna przeznaczona dla osób, które lubią wyciskać ciężary, natomiast druga została przygotowana przede wszystkim dla kobiet, które wolą łagodniejszy trening, tj. bieganie czy jazda na rowerku treningowym. Klub został wyposażony w sprzęt renomowanych marek światowych.