źródło: informacja prasowa Bodypak

17 kwietnia b.r. ruszyła kampania reklamowa jednego z wiodących sklepów online z produktami dla sportowców i osób aktywnych – bodypak.pl. Motywem przewodnim kampanii jest hasło #ZarażajEnergią, które ma na celu zmotywowanie Klientów do zachowania sprawności fizycznej i dzielenia się pozytywną energią z bliskimi oraz przyjaciółmi w dobie pandemii.

Głównym elementem kampanii jest reklama telewizyjna, emitowana w kanałach grupy TVN, która ma zachęcić do podjęcia aktywności fizycznej i utrzymania formy w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Aby umożliwić Klientom dbanie o siebie w warunkach domowych przygotowano specjalny portal informacyjny z sekcją poświęconą treningom w domowym zaciszu. Sekcja „Trenuj w domu!” powstała we współpracy z czołowymi zawodnikami, trenerami personalnymi oraz markami suplementacyjnymi w Polsce. Zbudowana wspólnie baza artykułów oraz filmów treningowych, o różnym stopniu zaawansowania, będzie na bieżąco uzupełniania o kolejne, interesujące treści.

Działania ATL wspierane będą również szeroko zakrojonymi działaniami internetowymi, w tym w szczególności w mediach społecznościowych Marki (Facebook, Instagram, Youtube).

Kampania #ZarażajEnergią jest pierwszą kampanią na polskim rynku suplementów dla aktywnych zrealizowaną całkowicie zdalnie w stanie epidemii.
Bodypak.pl to działający od niemal 15 lat sklep oferujący produkty dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie.

Swoim Klientom oferuje suplementy diety, żywność funkcjonalną, akcesoria treningowe i odzież sportową. Oprócz działalności detalicznej, Bodypak.pl jest również prężnie działającą hurtownią zaopatrującą sklepy detaliczne na terenie Polski i za granicą.

Polecamy także:

USA podało priorytet działań po epidemii koronawirusa – co z branżą fitness?