Kolejna edycja międzynarodowych targów fitness  BodyPower 2017

W dniach 12-14 maja 2017 r. w National Exhibition Centre w Birmingham odbędzie się 7. edycja międzynarodowych targów branży fitness. BodyPower to obecnie jedne z najszybciej rozwijających się wydarzeń branżowych w Europie oraz jedno z ważniejszych wydarzeń międzynarodowego rynku fitness, każdego roku gromadzące odwiedzających i sportowców z ponad 100 krajów. Na tym największym spotkaniu branży w Wielkiej Brytanii prezentowana jest bogata gama wyposażenia, odżywek, akcesoriów i usług fitness & wellness. BodyPower to pełna akcji, inspirująca i motywacyjna kombinacja największych marek, sportowców, konkursów na żywo oraz kompleksowy program zapewniający szereg atrakcji. To widowisko zapewniające motywacje, inspirację oraz edukację. Zgodnie z zapowiedziami tegoroczna frekwencja będzie rekordowa… organizatorzy spodziewają się ponad 100 000 osób.

BodyPower od lat wiedzie w Wielkiej Brytanii prym, jeśli chodzi o targi branży fitness i wszystkiego, co ma z tym związek. Już za kilka dni w Birmingham, w jednym miejscu zgromadzą się wybitni eksperci z branży, międzynarodowe gwiazdy, celebryci, youtuberzy, blogerzy, przedsiębiorcy, inwestorzy oraz entuzjaści i miłośnicy fitnessu. W tym roku pojawią się, m.in. Kai Greene, Steve Cook, Cedric McMillan, Nikki Blackketter, Calum von Moger, Ryan Terry, Sadik Hadzovic, Rich Piana i Dana Linn Bailey. BodyPower został podzielony na obszary tematyczne rozmieszczone w sześciu ogromnych halach, tj. Living Nutrition Kitchen,  Treningowa Arena, Auditorium, w którym zorganizowane zostaną amatorskie konkursy kulturystyki: PCA, WBFF, BNBF i UKUP, strefa CrossFit, obszar Girl Power oraz strefa szkoleń.

Tutaj dostępna jest pełna lista wystawców BodyPower2017 oraz wszystkie informacje dotyczące tegorocznego wydarzenia. W dalszym ciągu trwa sprzedaż biletów. Koszt wejściówki wynosi 25 funtów.