fot. mat. prasowe

Bohater filmu “Najlepszy” Jerzy Górski na SALMA 21-22.09.2018!

Mamy rewelacyjną wiadomość z ostatniej chwili dla wszystkich entuzjastów triatlonu i kinomanów. Gościem specjalnym SALMA podczas tragów FIWE będzie Jerzy Górski, legendarny triatlonista, mistrz świata w Double Ironman z 1990 roku oraz bohater filmu “Najlepszy”. Jego historia to dowód na to, że dyscyplina, wytrwałość i konsekwencja to klucz do sukcesu osobistego i biznesowego. Podczas Cocktail Party Mistrz opowie o tym jak udało mu się pokonać swoje słabości i stać się najlepszą wersją siebie.

– Cieszymy się bardzo, że Jerzy Górski przyjął od nas zaproszenie. Jestem przekonana, że jego wykład będzie niezwykle inspirujący dla każdego właściciela klubu fitness. – tłumaczy Natalia Repta, organizatorka SALMA.

Uczestnicy SALMA na targach FIWE (21-22.09.2018), którzy wykupili pakiet premium otrzymali w cenie wejście na Cocktail Party i spotkania z Mistrzem. Pozostało 10 ostatnich miejsc, dostępnych do 14.09.2018 na stronie https://salesandleadacademywarszawafiwe.evenea.pl/. Zarejestruj się już dziś, żeby zapewnić sobie miejsce na wykładach oraz na spotkaniu z Jerzym Górskim.

Czym jest SALMA?

SALMA to warsztaty poruszające tematy sprzedaży i retencji w branży fitness . Podczas dwóch dni, spotkasz 10 ciekawych prelegentów i posłuchasz inspirujących wykładów. Nasi uczestnicy potwierdzają, że wiedza zdobyta podczas poprzednich edycji była wyjątkowo przydatna, zwłaszcza w zakresie optymalizacji codziennych działań w klubie, pozyskiwania kontaktów oraz podnoszenia skuteczności procesów sprzedażowych. Nasi prelegenci to doświadczeni i uznani eksperci branżowi oraz praktycy w dziedzinie sprzedaży, m.in. Sebastian Goszcz, Małgorzata Gala, Arek Wolski, Paul Hopkins, Peter Croft, Tomasz Napiórkowski.

Dowiedz się więcej na www.salma-academy.pl

Zobacz także: