BootCamp Core Health and Fitness pierwszy raz w Polsce

W dniach 31 maja i 1 czerwca w Warszawie odbył się BootCamp Core Health and Fitness, w czasie którego wspólnie działali Master Instruktorzy programu Schwinn Indoor Cycling i StairMaster HIITZone, a także przedstawiciele zespołów sprzedażowych z obszaru EMEA – krajów Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Spotkanie pokazało, jak ważny jest oddział polski w strukturach światowych.

Wzmocnienie „Team Spirit”

Połączenie sił Instruktorów oraz osób odpowiedzialnych za sprzedaż na zajęciach, zarówno praktycznych jak i teoretycznych, wzmocniło więzi w zespole Core H&F oraz pozwoliło na odświeżenie spojrzenia na niektóre zagadnienia. Wszystko po to, aby zespół z każdej strony i w każdym temacie rósł w siłę.

Zespół doskonale współpracował i świetnie wykonywał wszystkie zadania, jakie przed nimi stawiano, bawiąc się przy tym znakomicie – w myśl znanej sentencji Konfucjusza – Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.

Współpraca i wymiana doświadczeń  ekipy Core H&F z różnych stron świata, właśnie w naszej stolicy, pokazała jak ważny jest oddział polski w strukturach światowych. To nagroda i wyróżnienie, że to właśnie na terenie naszego kraju, pod okiem amerykańskiego Zarządu spotkano się, aby wymienić się doświadczeniami i wzmacniać „Team Spirit”.

Szkolenie zespołu ze strefy HIIT odbyło się u partnera biznesowego firmy Core H&F –  w klubie Total Fitness przy ul. Wolskiej 88 w Warszawie, gdzie niebawem odbędzie się kolejne. W ślad za nim ruszą nowe zajęcia HIITZone, o czym z całą pewnością poinformujemy wkrótce.

 

 

Zobacz także: