Laureaci I edycji konkursu BRANŻA FITNESS AWARDS 2018 zostali wybrani. Celem konkursu było wyróżnienie najlepszych i najbardziej wyjątkowych w danych kategoriach ośrodków sportowych w Polsce. Profesjonalizm, jakość, wysokie standardy oraz docenienie działań podejmowanych na polskim rynku fitness to wartości bliskie eFitness. Producent oprogramowania był partnerem I edycji konkursu dla klubów fitness i studiów butikowych BRANŻA FITNESS AWARDS.

eFitness to produkt, który powstał na polskim rynku fitness. Firma działa na rodzimym rynku już od 8 lat, przykładając wagę nie tylko do rozwoju technologicznych rozwiązań, ale także do relacji z klientami i partnerami. To dynamicznemu rozwojowi polskiej branży fitness zawdzięcza swoją siłę i rolę wiodącego producenta oprogramowania do zarządzania klubami fitness w Polsce. Dlatego też eFitness aktywnie wspiera inicjatywy takie jak Branża Fitness Awards.

Jakie możliwości stwarza udział w tego typu konkursie?

Dzięki takim inicjatywom branża ma szansę podnosić standardy. To świetna okazja do spotkania i wyróżnienia najlepszych w branży. Profesjonalizm oraz jakość świadczonych przez laureatów usług jest godna podziwu. Muszę przyznać, że poprzeczka podczas I edycji Branża Fitness Awards została zawieszona bardzo wysoko. – mówi Łukasz Balicki, CEO eFitness.

Wśród zwycięzców Branża Fitness Awards 2018 pojawiły się kluby na co dzień korzystające z rozwiązania od eFitness: – Cieszy nas, że wśród zwycięzców I edycji Branża Fitness Awards znaleźli się także nasi partnerzy – sieć klubów Just GYM oraz klub Baltic Gym. To przywilej pomagać w codziennej pracy tak świetnie radzących sobie obiektów, słowem – najlepszych w branży. – mówi Balicki.

Kluby Just GYM zostały nagrodzone w kategorii DESIGN powyżej 1000 m2. Jak argumentowało werdykt jury: -Nowoczesny design ze spójną i przemyślaną identyfikacją wizualną. To dobry przykład na to, że nie potrzeba ogromnego budżetu, aby stworzyć oryginalne, charakterystyczne wnętrze. Wielkie brawa za podejście EKO. Z kolei w plebiscycie na łamach Branży Fitness głosujący czytelnicy zdecydowali, że najbardziej przyjaznym klubem jest Baltic Gym w Sopocie. Trudno się dziwić – doskonała lokalizacja, świetne wyposażenie i energia osób, które tworzą nagrodzone miejsca brzmią, jak przepis na sukces.

Nagrodę ufundowaną przez eFitness w kategorii „Klub przyjazny klubowiczom – powyżej 1000 m2” otrzymała sieć klubów Calypso Fitness.

Materiał Partnera

Zobacz także: 

FIWE 2018: Rozmowa z Łukaszem Balickim, CEO eFitness

 Portal Branża Fitness dziękuje Partnerowi Portalu firmie eFitness za wsparcie I edycji konkursu BRANŻA FITNESS AWARDS 2018.

Zobacz także: