- BranzaFitness.com

„BRANŻA FITNESS AWARDS” to I edycja konkursu dedykowanego klubom fitness i studiom treningowym ( m.in. jogi, ems, indoor cycling, box crossfit) organizowanego przez Portal www.BranzaFitness.com.

Do udziału zapraszamy wszystkie kluby, ośrodki sportowe i studia butikowe, które przedstawią swój konkursowy projekt w jednej z trzech kategorii:  INNOWACJA, DESIGN, MARKETING. Zwycięscy trzech kategorii zostaną wybrani przez JURY. Czwarta kategoria PLEBISCYT : KLUB PRZYJAZNY KLUBOWICZOM zostanie rozstrzygnięta poprzez głosowanie Czytelników Portalu.

Zgłoszenia będą przyjmowane w dwóch segmentach: powierzchnia do 1000 m.kw. i powierzchnia od 1000 m.kw. W konkursie ( w każdej kategorii) mogą wystąpić zarówno mniejsze kluby, jak i sieci.

W dn. 21 września 2018 r. podczas V edycji największych targów w Europie Środkowo-Wschodniej FIWE – Fitness Trade Show w Warszawie odbędzie się uroczystość ogłoszenia Zwycięzców oraz wręczenie nagród.

IDEA I CELE „BRANŻA FITNESS AWARDS”

Konkurs powstał z potrzeby wyróżnienia i wsparcia najlepszych w branży, ma na celu promocję profesjonalizmu i jakości oraz budowanie świadomości ważnych wartości, a także inspirowanie do podnoszenia standardów. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych i najbardziej wyjątkowych w danych kategoriach klubów i studiów treningowych w Polsce oraz podnoszenie standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania.

Zgłoszenia konkursowe w formie formularza będą przyjmowane do 31 sierpnia 2018 r.

6 września 2018 r. planowane są obrady Jury, podczas których członkowie Jury wybiorą laureatów konkursu na podstawie poprawnie wypełnionych formularzy w kategoriach: INNOWACJA, DESIGN, MARKETING.

Głosowanie Czytelników Portalu w kategorii KLUB PRZYJAZNY KLUBOWICZOM rozpocznie się 1 września 2018 r. i potrwa do 16 września 2018 r. do godz. 24.00.

17 września 2018 r. poinformujemy zwycięzców oraz dostarczymy zaproszenia na targi FIWE – Fitness Trade Show, podczas których odbędzie się oficjalne ogłoszenie oraz wręczenie nagród.

21 września 2018 r. ogłosimy zwycięzców oraz przedstawimy uargumentowaną ekspercką opinię sporządzoną przez członków Jury.

Wkrótce przedstawimy skład JURY, pozostałe informacje oraz rozpoczniemy przyjmowanie zgłoszeń.

Nadchodzące wydarzenia

  1. ESP- targi zdrowego stylu życia

    23/02/2019 - 10:00 - 24/02/2019 - 17:00
  2. FIWE – Fitness Trade Show

    20/09/2019 - 22/09/2019
  3. BRANŻA FITNESS AWARDS II EDYCJA

    22/09/2019

Eksperci

Reklama

Baza firm

Kariera

x
Cotygodniowy Raport B2B Branży Fitness
Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Center of Events Sp. z o.o. ul. Gierdziejewskiego 7/25a, 02-495 Warszawa, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z udzieloną mi informacją.