Konkurs dla Czytelników

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wspólnie z firmą Plantronics przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kolejny konkurs. Do wygrania atrakcyjne nagrody: 1 szt. słuchawek Plantronics BackBeat FIT, 2 szt. słuchawek Plantronics Explorer 500. Zadanie konkursowe polega na zostawieniu komentarza z odpowiedzią na pytanie: “W jaki sposób walczysz ze spadkiem motywacji do aktywności fizycznej?” na profilu Facebook Branży Fitness. Dodatkowo należy polubić profil BranżaFitness oraz Plantronics na Facebooku, a także udostępnić post z konkursem na swojej tablicy.

Konkurs trwa od 21.12.2017r. do 05.01.2018r. do godz. 23:59.

O marce Plantronics

Od 50 lat firma jest pionierem innowacyjnej komunikacji głosowej, tworzącym rozwiązania, które łączą w sobie lepszą jakość połączeń i redukcję hałasów z bezkonkurencyjnym poziomem usług i produktów. Rozwiązania Plantronics są wykorzystywane przez każdą firmę z rankingu 100 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune, a także przez operatorów centrów alarmowych, kontrolerów ruchu lotniczego oraz konsumentów z całego świata.

1) Słuchawki Plantronics BackBeat FIT Nowoczesny design sprawia, że stanowią stylowy dodatek, który pomaga osobom chcącym pozostać w formie skupić się podczas regularnych treningów. Dostępne w odcieniach Power Blue, Sport Grey, Core Black, Fit Fuchsia i Stealth Green elastyczne i wytrzymałe słuchawki pozostają na swoim miejscu bez względu na rodzaj aktywności, zapewniając do ośmiu godzin słuchania muzyki bez konieczności ładowania. Dzięki odpornej na wilgoć i pot oraz wodę na głębokości do jednego metra* powłoce IP57 słuchawki BackBeat FIT mogą towarzyszyć miłośnikom sportu nawet podczas najtrudniejszych treningów, zapewniając znakomitą jakość dźwięku.

2) Plantronics Explorer 500 to łagodnie wyprofilowana, ultralekka słuchawka z dopasowaną silikonową wkładką, którą producent w fazie testów konfrontował z kształtem uszu aż tysiąca użytkowników. Na krawędzi akcesorium rozlokowano przyciski służące do włączania oraz regulacji głośności. Model Explorer 500 pozwala na połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie, co jest wygodnym rozwiązaniem, gdy korzystamy zarówno z prywatnego, jak i służbowego telefonu. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość przesyłania muzyki z odtwarzacza wprost do słuchawki za pośrednictwem profilu A2DP.

Więcej informacji dotyczących zasad konkursu Branża Fitness & Plantronics na naszym profilu na Facebook’u. Losowanie zwycięzcy odbędzie się na żywo o godz. 13.30 08 stycznia 2018 r.

Regulamin konkursu -> Branża Fitness & Plantronics