Trwają intensywne przygotowania do siódmej edycji Targów FIWE. Już w dniach 18 – 20 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się prawdziwe święto branży fitness i pierwsze spotkanie całej branży fitness w tym roku. Co czeka odwiedzających w celach biznesowych? Blisko 200 wystawców, konferencje biznesowe, debaty eksperckie, spotkania z przedsiębiorcami i wiele więcej!

„W ostatnich tygodniach otrzymywaliśmy wiele zapytań dotyczących tego czy targi się odbędą, dla wielu odpowiedź potwierdzająca przygotowania była przejawem optymizm. Może to prawda, w tak trudnym czasie nie mogliśmy mieć 100% pewności, że otrzymamy zgodę na organizację i że również w tym roku będziemy mogli biznesowo wspierać rozwój branży sportowej. Jednego mogliśmy być jednak pewni – każda firma, która postanowiła ten ciężki okres przeczekać jest o kilka kroków za tymi, którzy w tym czasie się nie zatrzymali.

Marki, które już teraz planują ścieżkę odbudowy w drugiej połowie roku –czy to poprzez udział w targach czy w jakiejkolwiek innej formie, we wrześniu będą zbierały owoce tych działań podczas, gdy pozostałe dopiero będą ruszały z planowaniem. Nie warto przespać tego czasu – jak pokazuje historia każdy kryzys to nowe rozdanie kart. Od nas zależy czy w tym rozdaniu weźmiemy udział czy obserwując z dystansu na końcu tylko pogratulujemy liderom. Cieszy nas, że tych „śpiących firm” obserwujemy coraz mniej.

Po wydaniu oficjalnej zgody z Ministerstwa na organizację targów oraz po otwarciu pierwszych klubów fitness odnotowaliśmy 75% wzrost aktywności na social mediach i ponad 100% wzrost ilości unikatowych użytkowników strony względem analogicznego okresu w zeszłym roku – to rekordowe zainteresowanie targami. Co więcej, nie tylko same statystyki temu dowodzą, ale dostajemy zapytania dotyczące rodzajów biletów od osób dopiero planujących otworzyć klub- te zapytania dają dobre prognozy na inwestycje pod koniec roku lub na początku 2021.

W naszej branży odwołano wszelkie wydarzenia w tym roku – na FIWE odbędą się tak naprawdę pierwsze kontraktacje, to dobry czas by ożywić biznes po tak długim spowolnieniu gospodarczym.” – opowiada Weronika Jasnoch – Dyrektor Targów FIWE.

FIWE 2020 – najważniejsze spotkanie biznesowe branży fitness tego roku

Targi FIWE to największy tego typu event w Europie środkowo-wschodniej, który co roku przyciąga tłumy uczestników zainteresowanych nowinkami ze świata sportu. W tym roku sytuacja jest jednak wyjątkowa. Z powodu epidemii koronawirusa FIWE 2020 jest pierwszą imprezą w roku skierowaną do branży fitness.

To niepowtarzalna okazja dla m.in. inwestorów i właścicieli klubów fitness, by nawiązać osobiste kontakty, rozeznać się w trendach panujących aktualnie na rynku oraz przeanalizować zmiany, jakie dotknęły branżę w ostatnich miesiącach.

Wielu producentów i dystrybutorów zdecydowało się zaprezentować swoje nowości właśnie na targach FIWE. Osoby zainteresowane rynkiem suplementów i akcesoriów oraz sprzętu fitness będą mogły jako pierwsze dowiedzieć się więcej na temat najnowszych produktów.

Najwięksi gracze w jednym miejscu

Ogromną zaletą FIWE 2020 jest potwierdzona obecność prawdziwych gigantów rynku. Wystawcą i Złotym Sponsorem targów została firma Olimp Sport Nutrition, Srebrnym Sponsorem Carpatree i MEON EMS, a partnerami Costa Cofee i Iron Maxx.
Do tego wśród wystawców znajdziesz tak popularne marki, jak Coca – Cola, Fitness Authority, Jack Links, Movo, Eleiko, Xbody, Bofiton i Sante.

Wprowadź swój biznes na wyższy poziom!

Tegoroczna edycja obejmuje aż 5 konferencji biznesowych i 2 spotkania eksperckie. Podczas prelekcji najlepsi eksperci podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem. Solidna porcja wiedzy przyda się szczególnie teraz – branża sportowa ciągle się zmienia, a wielu przedsiębiorców musi stanąć przed zupełnie nowymi wyzwaniami.

Uczestnicy mogą wziąć udział w debatach FIWE Ceo & Experts E-commerce i Gyms, gdzie podczas dnia biznesowego ( 19.09), przy wspólnym stole zasiądą CEO, dystrybutorzy oraz producenci różnych sektorów usług, eksperci branżowi oraz profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży fitness, konferencjach FIWE Experts, FIWE Investors, FIWE Fit & Cardio, FIWE Pro. Absolutną nowością są spotkania biznesowe FIWE Experts Equipment oraz FIWE Franczyza. Dzięki zróżnicowanej ofercie edukacyjnej zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy dowiedzą się czegoś nowego.

Święto miłośników sportu

Fitness Trade Show to nie tylko biznes, ale też okazja dla wszystkich fanów sportu do spotkania i czerpania radości ze swojej pasji. W konsumenckiej części targów czekają na Ciebie atrakcje, których po prostu nie można przegapić.

Pełny program wydarzeń znajdziesz tutaj: https://fiwe.pl/wydarzenia-targowe/

Uczestnicy będą mogli zobaczyć zawody CrossFit oraz podziwiać najbardziej widowiskowe akcje w ramach zawodów MMA. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się też Turniej Sportów Walki Warszawska Granda!

Do tego, we współpracy z Polskim Związkiem Kulturystyki, Fitness i Trójboju siłowego, na targach FIWE organizowane są aż trzy rodzaje Zawodów Kulturystycznych – Słodkiewicz Classic, Puchar Polski i Debiuty Kulturystyczne Rematch.

Gwiazdy na żywo

Konsumencka część targów obejmuje również pokaz mody sportowej FIWE Fitness Fashion Week. Na uczestników czeka również Strefa Gwiazd, gdzie spotkasz się z najpopularniejszymi osobami w branży. Głównymi Ambasadorami targów FIWE są Blessing Awodibu oraz Deynn i Daniel Majewscy.
Na koniec coś, czego jeszcze nie było! W ramach FIWE 2020 odbędzie się wyjątkowy koncert, podczas którego usłyszycie najbardziej elektryzujące hity ostatnich miesięcy. Na scenie zagrają m.in. Jongmen i Malik Montana.

Zaplanuj swój udział już dziś

FIWE Fitness Trade Show odbędzie się w dniach 18-20 września. Patronat nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Minister Sportu i Polski Komitet Sportów Nieolimpijskich.

Bilety biznesowe są już dostępne na stronie: https://fiwe.pl/bilety/

Polecamy także:

Rusza ogólnopolska kampania #ZdrowiePotrzebujeRuchu