W ubiegłym tygodniu wraz z redakcją Branża Fitness z Wizytą, odwiedziliśmy klub Get Gym w Lublinie.

Zaintrygował nas opis na stronie internetowej klubu- GetGym to połączenie pasji do sportu, profesjonalizmu oraz pozytywnej energii. Naszym celem jest wyróżniać się jakością usług, dobrej jakości sprzętem oraz wykwalifikowanym zespołem. Nasz klub zachwyci Was niebanalną aranżacją, kolorystyką, która nadaje ciepły mniej oficjalny charakter. Chcemy by nasz fitness klub stał się trzecim miejscem w życiu naszych Klientów. Po domu i pracy. Postanowiliśmy sprawdzić czy rzeczywiście tak jest.

Get Gym to klub o powierzchni 1600 m2, zlokalizowany w galerii Olimp przy ul. Spółdzielczości Pracy. Pomimo pobliskiej konkurencji, z niższymi cenami bardzo dobrze sobie radzi na lubelskim rynku, chcąc się wyróżnić profesjonalizmem, opieką trenerską oraz dodatkowymi usługami: strefą relaksu z sauną oraz gabinet do masażu.
Pierwsze co rzuciło się podczas wizyty to porządek i ładny zapach – zarówno w klubie, jak i  w szatni. Ciekawa aranżacja wnętrza, a przede wszystkim kolory pozwalały dobrze się poczuć w tym miejscu.
Get Gym jest klubem wyróżniającym się bogatą ofertą zajęć grupowych. Moja uwagę przykuły zwłaszcza zajęcia GeT WALKING – cardio na bieżniach prowadzone w energiczny sposób. Z doświadczenia wiem, że niewiele osób robiących redukcję kocha cardio – takie zajęcia potrafią zmotywować. W klubie znajdują się 2 przestronne sale do zajęć fitness, a także duża strefa funkcjonalna, wyposażona w niezbędny sprzęt.

Atutem klubu jest to, że stawia na budowanie społeczności – w głównym miejscu siłowni znajduje się tablica z rekordami klubowiczów. To miły akcent tego miejsca.

Plusem jest także strefa cardio (sprzęt firmy Matrix)

  • 20 bieżni,
  • 10 trenażerów eliptycznych,
  • 2 symulatory schodów,
  • 2 steppery,
  • 4 rowery klubowe,  pionowe oraz poziome,
  • 4 ergonometry wioślarskie,

Redakcja w kobiecym składzie czuła się w tym miejscu bardzo dobrze. Nie jest to klub fitness przeznaczony dla kulturystów, ponieważ “ciężkiego sprzętu” jest mniej, jednak uważamy to za atut. W miejscu gdzie dominuje konkurencja, warto zrobić rozeznanie na rynku i tak sprofilować ofertę, żeby znaleźć swoją niszę.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z klubu (materiał zdjęciowy pochodzi ze strony internetowej)

Polecamy także:

JOANNA JĘDRZEJCZYK AMBASADORKĄ KARNETU CHARYTATYWNEGO DO SIECI KLUBÓW CITYFIT

 

kontakt@branzafitness.pl