Co łączy Akopa Szostaka, Sylwie Szostak, Tomasza Karolaka, Michała Karmowskiego i Kasie Oleśkiewicz Szubę z Warszawskim Centrum EXPO XXI ? Odpowiedź jest prosta – Największe wydarzenie dedykowane branży fitness w Polsce – FIWE TRADE SHOW UNITED!

“Oficjalnie! 6. edycja targów FIWE przebiegnie pod hasłem FIWE United – zjednoczeni!
FIWE UNITED – Zjednoczeni to społeczność reprezentowana przez grupę osób , przyjaciół, która jest aktywna! Lubi działać.
Otrzymaliśmy wsparcie galaktycznych gwiazd , którzy spadli dosłownie z nieba i będą gośćmi specjalnymi 6. Edycji targów FIWE!
Kim oni są? Skąd przybyli? Co będą robić? Czym się zajmują
Dowiecie się! Ale wszystko w swoim czasie! Obserwujcie nas!
Gwarantujemy już teraz. Zjednoczymy polską branżę fitness!

Czy wiecie, że piątka naszych gości posiada super moce?

Przekonacie się! “

Taką informację otrzymaliśmy od organizatorów FIWE FITNESS TRADE SHOW.

Zaciekawiło nas to…postanowiliśmy sprawdzić tę informację. W Piątek byliśmy wraz z redakcją Portalu Branża Fitness na planie zdjęciowym do filmu promującego to wyjątkowe wydarzenie. W nowej wrześniowej edycji organizatorzy dokładają wszelkich starań żeby zaskoczyć uczestników otwierając się jeszcze bardziej na rynek zagraniczny.

Doświadczenie firmy IC Events, coraz bardziej innowacyjne działania marketingowe, pomysłowość, otwartość a przede wszystkim pasja sprawiają, że poziom wydarzenia idzie o level wyżej. Współpraca z KSW, Kooperacja z Targami Rimini, zapewnienie noclegów dla 200 gości biznesowych z zagranicy, przeniesienie eu4ya do hali Expo, konferencje tematyczne oraz Międzynarodowa Debata CEO angażująca uczestników to tylko drobna zapowiedź tego co będzie się działo podczas FIWE. Niezwykła transparentność wydarzenia już teraz wskazuje na to, że eventy w Polsce zaczynają powoli dorównywać standardom zagranicznym.

Poniżej zdradzamy małą zapowiedź…
Wkrótce dołączy kolejny ambasador!

Polecamy także:

Organizator targów FIWE zapewni nocleg 200 biznesowym odwiedzającym ze wschodu!