Tym razem wraz z redakcją “Branża Fitness z Wizytą” odwiedziliśmy Total Fitness w Radomiu, zlokalizowany przy ulicy Wernera.

Klub zrobił na nas pozytywne wrażenie. Przede wszystkim duża przestrzeń oraz przemyślany układ sprzętu, który zapewnia komfort ćwiczącym. Strefy w klubie są bardzo dobrze zaaranżowane. Optymistyczne tapety z motywującymi hasłami, cegiełka tworzą klimat typowy dla klubów Total Fitness.
Ciekawy rozwiązaniem były tablice, na których znajdowała się propozycja treningu na dany tydzień. To świetne rozwiązanie, ponieważ często na siłownie przychodzą osoby bez konkretnego planu, które nie mają pomysłu jaki zrobić trening.
Duże wrażenie zrobiła na nas strefa do crossa, która jest wyposażona w niezbędny sprzęt

Strefa wolnych ciężarów, wyposażona w hantle do 50 kg oraz dość pokaźną ilość ławeczek różnego rodzaju odpowie potrzebą klientów z różnymi oczekiwaniami oraz celami treningowymi. Jedynym minusem, na który zwróciliśmy uwagę to brak porządku na stojakach z hantlami. Być może zastosowanie oznakowań w postaci naklejek sugerującą miejsce na dany ciężar rozwiązałby sprawę.

W klubie świetnie odnajdą się również miłośnicy zajęć grupowych, którzy mogą liczyć na bogaty grafik zajęć fitness, dostosowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Klimatyzowana, przestronna, odpowiednio wyposażona sala, zapewnia komfort ćwiczącym

Potencjalni klubowicze Total Fitness w Radomiu, mogą liczyć na:

– najwyższej jakości sprzęt treningowy (Technogym, Matrix),
– najbardziej profesjonalny sprzęt siłowy,
– bogato wyposażoną strefę do treningu funkcjonalnego z klatką na 8 osobnych stanowisk,
– szeroko rozbudowaną strefę wolnych ciężarów,
– komfortową strefę do treningu personalnego,
– klimatyzowaną salę do zajęć grupowych,
– nowoczesne solarium ,
– 34 maszyny aerobowe,
– 14 bieżni,
– bar przeznaczony dla sportowców,

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wnętrza klubu
   

Polecamy także:

Czy każdy może być dobrym sprzedawcą?

kontakt@branzafitness.pl