EUROPE SPORT POWER podczas najnowszej edycji wydarzenia, które zostanie zorganizowane we Wrocławiu, stwarza niepowtarzalną możliwość managerom, właścicielom klubów sportowych, siłowni, klubów butikowych na wypromowanie swojego klubu fitness, a także aktywnych klubowiczów przy okazji Debiutów kulturystycznych PZKFiTS 2020, które będą jednym z głównych wydarzeń w ramach targów ESP Europe Sport Power 2020 we Wrocławiu 1-2 lutego.

W czasach rosnącej konkurencji bardzo ważne jest budowanie pozytywnej opinii klubu, jako miejsca, w którym mogą trenować wszyscy, ale także obiektu, który pomaga osiągnąć cele. Aktualnie sport staje się powoli stylem życia. Trenujemy po to żeby czuć się dobrze, mieć więcej siły, dłużej zachować młodość. Są również osoby, które mają ambitne cele – marzą o tym aby chociaż raz wystąpić na scenie i pokazać wypracowaną sylwetkę. Takich osób jest coraz więcej w klubach fitness. Doceńmy ich i pokażmy drogę przygotowań do Debiutów. Te osoby to świetni ambasadorzy Twojego klubu, niejednokrotnie promując go w swoich social mediach. Pokaż ich – zbuduj pozytywny wizerunek firmy, a dodatkowo wypromuj swój klub fitness dzięki Targom Europe Sport Power!

Ideą akcji Wypromuj Przyszłego zwycięzcę DEBIUTÓW2020 jest promowanie zdrowego stylu życia, pokazanie jak ważny jest trening w klubie, siłowni PRZEZ 12 m-cy w roku i zachęcenie do treningów jak największej ilości osób. Każdy biorący udział w Debiutach PZKFiTS to także renoma miejsca, w którym przygotowuje się do zawodów. Promocja debiutantów to niebywała okazja do zbudowania pozytywnego wizerunku firmy i zdobycia większej ilości klientów.

Zapraszamy do kontaktu esp@icevents.pl po więcej szczegółów. Prześlemy materiały niezbędne do udziału w akcji i powiemy w jaki sposób wykorzystać akcję do promocji własnego klubu lub siłowni. Dotychczas w Debiutach kulturystycznych wzięło udział łącznie ponad 1,5 tysiąca zadowolonych uczestników. W tym roku znacznie zwiększymy tę liczbę, na Debiuty 2020 planowany jest rekord startujących zawodników. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i promocji zawodów oraz swojego Klubu. Stwórzmy razem niezapomniane DEBIUTY PZKFiTS 2020- dodaje Małgorzata Galant.

DEBIUTY PZKFiTS 2020 to wydarzenie organizowane w ramach targów ESP Europe Sport Power. ESP 2020 to V–ta jubileuszowa edycja największego i najważniejszego wydarzenia branży sportowej, fitness i bodybuilding w pierwszej połowie roku we Wrocławiu. To wydarzenie o charakterze zarówno konsumenckim jak i biznesowym. Wydarzenie co roku odwiedzają tysiące osób aktywnych fizycznie, miłośników sportu oraz prowadzących zdrowy tryb życia, a także mnóstwo profesjonalnych sportowców i innych osób związanych ze sportem.

Oprócz kultowych już Debiutów PZKFITS, zaplanowano również liczne wydarzenia towarzyszące takie jak Strefa fitness, Zawody Crossfit i Armwrestling, Pokazy Pole Dance Street Workout czy Amatorskie Mistrzostwa Polski MMA, a także konferencje szkoleniowe oraz biznesowe.

ESP EUROPE SPORT POWER to także jubileuszowe Nowości:

ZJAZD DEBIUTANTÓW 4 poprzednich edycji DEBIUTÓW PZKFiTS. Pokażemy jak potoczyły się ich kariery i ścieżka zawodowa w świecie kulturystyki.

KONKURS TRENER DEBIUTÓW. Za każdym sukcesem zawodnika stoi jego trener, dlatego z okazji V-lecia Europe Sport Power wyłoniony zostanie Trener Debiutów. Nagroda przyznana zostanie najlepszemu trenerowi Debiutów PZKFiTS z 3 poprzednich lat.

 

Do zobaczenia w dniach 1-2 lutego 2020 na targach ESP Europe Sport Power we Wrocławiu.

 

1-2 LUTEGO 2020 WROCŁAW HALA STULECIA

EUROPE SPORT POWER i DEBIUTY PZKFITS

https://europesportpower.pl/

 

Polecamy także:

Xtreme Fitness Gyms narzuca tempo!