Bungee Fitness już w Polsce

Najnowszy trend w branży fitness

Bungee Fitness to najnowszy trend w świecie fitness, który zapoczątkowany został w Azji. Zajęcia robią wrażenie, i wzbudzają ogromne zainteresowanie. Ćwiczenia dostarczają wiele radości, angażując przy tym wszystkie partie mięśniowe, co z kolei przekłada się na mnóstwo spalonych kalorii.

Bungee4fitness to zupełnie nowy projekt, w którym pomysłodawcy wykorzystali swoje wieloletnie doświadczenie w branży fitness. A wszystko po to, aby stworzyć produkt spełniający najwyższe wymagania – wprost idealny do zajęć Bungee Fitness.

 

Bungee Fitness, jakie to zajęcia?

Bungee Fitness to najnowszy trend w świecie fitness, który zapoczątkowany został w Azji, gdzie pojawiły się pierwsze tego typu zajęcia. Wykorzystuje się w nich elastyczne liny oraz uprzęże. Zajęcia są dynamiczne, dużo w nich biegów, wyskoków i lotów. Zajęcia robią ogromne wrażenie, dlatego nie trzeba było długo czekać aż opanują cały świat! Ćwiczenia dostarczają wiele radości, angażując przy tym wszystkie partie mięśniowe, co z kolei przekłada się na mnóstwo spalonych kalorii.

Skąd u Państwa pomysł na wprowadzenie tego typu zajęć ?

Jakiś czas temu (około roku) w internecie natknęliśmy się na filmik z tego typu zajęć, który obiegł portale społecznościowe robiąc niemałe zamieszanie. Nie brakowało komentarzy w stylu ”super” ”musimy spróbować” ”czy jest to już w Polsce? ” . To dało nam impuls do działania.

Od pomysłu do realizacji?

Zgadza się. Mając na celu stworzenie najlepszego na rynku sprzętu do zajęć Bungee Fitness, podjęliśmy współpracę ze specjalistami oraz wykonaliśmy szereg testów, dzięki którym wprowadziliśmy wiele zmian, ulepszając nasz produkt.

Na co szczególną uwagę powinni zwrócić przyszli inwestorzy?

Uważamy, że najistotniejszymi sprawami są komfort oraz bezpieczeństwo ćwiczących. Stworzona przez nas uprząż w odróżnieniu od konkurencyjnych nie powoduje bólu, otarć ani nie wymaga zakładania dodatkowych spodenek. Co przekłada się na zadowolonych z zajęć klientów, musimy pamiętać, że gdy klient będzie czuł dyskomfort może zrezygnować z zajęć.

Bardzo ważnym elementem jest także elastyczna lina bungee – zastosowane przez nas najwyższej jakości materiały zapewniają bezpieczeństwo, ale również sprężystość dającą maksimum frajdy podczas ćwiczeń.

Gdzie można spróbować Waszych zajęć?

Obecnie naszych zajęć można spróbować:  w GymPlaza Fitness Club i w Biosfera w Łodzi, w Jump Fitness w Elblągu oraz w Jump for Joy (Carlow).

Dziękujemy za wywiad życzymy dalszych sukcesów! 

 

Więcej informacji dotyczących zajęć oraz szczegółów o produktach znajdą Państwo na stronie www.bungee4fitness.pl.  Zachęcamy do kontaktu: kontakt@bungee4fitness.pl.

 

źródło: artykuł sponsorowany