Zajęcia fitness w powietrzu

Do niedawna to trampoliny były numerem jeden. Obecnie coraz bardziej popularnym treningiem staje się Bungee Fitness, czyli intensywny zestaw ćwiczeń na linie połączony ze świetną zabawą. Podczas treningu pracują wszystkie partie ciała. Zajęcia można prowadzić w małych grupach lub wykorzystywać ćwiczenia w treningu personalnym. W rozmowie z przedstawicielami firmy Bungee4fitness, którzy otwarcie mówią, iż Bungee4fitness jest najlepszym sprzętem do bungee fitness’u na rynku. poruszyliśmy kwestie zainteresowania zajęciami, przeszkód w umieszczeniu ich w klubach fitness oraz rozwoju firmy.

Czy jesteście Państwo zadowoleni z zainteresowania sprzętem do zajęć bungee?

Sprzęt na polskim rynku pojawił się kilka miesięcy temu, jednak widać ogromny wzrost zainteresowania zajęciami B4F. Nasza firma szybko stała się liderem sprzedaży sprzętu bungee fitness dzięki dużej wiedzy branżowej, dbałości o detale i podejściu do klienta. Nieustannie zwiększa się liczba zadowolonych klientów którzy zakupili nasz sprzęt.

Co jest przeszkodą dla klubów aby wprowadzić Państwa zajęcia?

Często okazuje się, że przeszkodą do wprowadzenia zajęć jest sufit. Brak możliwości łatwego zamontowania haków bądź uchwytów. Właściciele oraz managerowie mylnie myślą, że przystosowanie sali po zajęcia wiąże się z dużymi nakładami finansowymi, ale tak nie jest. Ponadto są to nowe zajęcia, nowy trend na rynku i jeszcze nie wszyscy się do nich przekonali lub mieli okazję ich spróbować. My jesteśmy przekonani, że zajęcia B4F zainteresują klubowiczów i przyczynią się do zwiększenia zysków właścicieli, którzy wprowadzili je do swoich klubów .

Czy zajęcia bungee fitness mają szansę podbić rynek w Polsce i nie tylko?

Uważamy że bungee4fitness są kolejnymi zajęciami po trampolinach,, które podbiją serca ćwiczących na całym świecie, świadczą o tym pełne sale klubów, które już wyposażyły się w nasz sprzęt. Należy pamiętać że sukces na salach fitness jest zasługą nie tylko sprzętu, ale także instruktorów. Możemy się pochwalić szkoleniem instruktorskim, które idealnie przygotowuje instruktorów do prowadzenia zajęć na elastycznych linach.

Czy planują Państwo także ekspansję zagraniczną?

Tak. Uruchomiliśmy stronę internetową www.bungee4fitness.com w kilku językach. Jesteśmy na etapie pozyskiwania partnerów, dystrybutorów zagranicznych. Wiele wskazuje, że niedługo nasze zajęcia będą w kilku krajach europejskich.

Dziękuję za rozmowę.

 

Artykuł sponsorowany