źródło: informacja prasowa

Branża fitness po raz kolejny jednoczy się w walce z epidemią. Tym razem dzięki Burpee Challenge – wyzwaniu, którego celem jest zbiórka pieniędzy dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników i personelu medycznego. Celem zbiórki jest zakup sprzętu niezbędnego do walki z koronawirusem. Hasłem akcji jest #pomocponadpodzialami.

W sobotę, dzięki nominacji od Centrum Fitness Lea, do wyzwania dołączyła krakowska sieć klubów Fitness Platinium. Trener Mateusz Podsadniuk w opublikowany dziś filmie nominował kolejnych uczestników – pozostałych trenerów sieci Fitness Platinium, sieci Smart Gym, McFit oraz FORUM Treningu. W wyzwaniu mogą wziąć udział zarówno trenerzy, jak i klienci klubów fitness.

Zasady wyzwania

Wyzwanie polega na wykonaniu w ciągu jednej minuty jak największej ilości burpees. Za każde ćwiczenie uczestnik wpłaca 1 zł na cel zbiorki, poprzez portal zrzutka.pl. Po wykonaniu zadania konieczne jest nominowanie kolejnych uczestników, tak by zabawa miała jak największy zasięg. Jej efekty można zobaczyć na Facebooku, gdzie w ostatnich dniach pojawiło się setki filmów nagranych przez uczestników, opublikowanych między innymi w tym wydarzeniu.

Do wzięcia udziału w akcji zachęcamy kluby fitness, siłownie, studia butikowe, instruktorów fitness, trenerów personalnych, a także Waszych klientów. W tych trudnych czasach każdy gest ma znaczenie. Wspólnymi siłami branża fitness i konkurencyjne sieci mogą pomóc w przezwyciężeniu epidemii i powrocie do normalności.

Zebrana kwota zostanie w całości przeznaczona na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów zakaźnych szpitali, które przyjmują pacjentów z koronawirusem lub wsparcie fundacji i organizacji, które bezpośrednio zajmą się zakupem tego typu sprzętu.

Więcej informacji: https://zrzutka.pl/wy7end

Polecamy także:

Akademia Biznesu Trenera Personalnego – czym jest nowy projekt dla trenerów?