Już w lipcu w Starym Browarze zostanie otwarty kolejny klub butikowy – Harder. Będzie zajmował 560m przestrzeni i wyróżniał się aranżacją wnętrz oraz ofertą.
Ilość miejsc jest limitowana. Z klubu będzie mogło skorzystać tylko 150 osób, co zapewni klubowiczom kameralność oraz gwarancję osiąganych efektów.

Wnętrza Harder wyróżnia dopracowany, nowoczesny design. Industrialne przestrzenie wypełniają nie tylko urządzenia sportowe, ale także designerskie meble w kolorach stalowej szarości i energetycznej żółci, nawiązującej do złotego logo marki. Aranżacja przypomina nowoczesny klub muzyczny. Raz w miesiącu będą organizowane piątkowe sety DJ-skie towarzyszące przedweekendowym treningom. Zwyczajem klubów Harder jest także celebrowanie z członkami sportowych “jubileuszy”. Aby dodatkowo zmotywować do działania osoby odwiedzające Harder, postanowiliśmy nagrodzić każdego, komu udało się zaliczyć 50, 150 i 300 sesji pamiątkową koszulką – mówi Sebastian Zarychta, partner zarządzający Harder, w wywiadzie dla Property news.

Wyjątkowa aranżacja wnętrz, którą zapewniła Atepaa,

profesjonalna opieka trenerska, ukierunkowanie na osiąganie celów a także budowanie społeczności lokalnej, imprezowe piątki z DJem to tylko część rzeczy, które wyróżnia Harder. Co jeszcze zaoferują klubowiczom założyciele? Już wkrótce będzie można się o tym przekonać. Otwarcie studia już w wakacje.

materiały zdjęciowe – Atepaa

Polecamy także:

Od realizacji marzeń o klubie fitness po ambitne plany ekspansji – wywiad z założycielami sieci Harder

 

kontakt@branzafitness.pl