System SayWay w klubach Calypso

Nie od dzisiaj wiadomo, że opinia klienta jest dla klubów fitness bardzo ważna. Spółka Calypso docenia opinie swoich klientów i jest obecnie w fazie pilotażowej systemu marki SayWay.

Spółka Calypso podjęła decyzję o przetestowaniu urządzeń i systemu marki SayWay. To innowacyjny i intuicyjny system, służący do bezpośredniego badania opinii klienta. Spółka Calypso bardzo ceni sobie opinie swoich klientów, dlatego do czerwca w dwóch lokalizacjach sieci pojawiły się urządzenia SayWay. System jest obecnie testowany w klubie Calypso Fitness Warsaw Spire oraz w klubie Calypso Europlex. Pracownicy klubu proszą swoich klientów do oceny wizyty w klubie.

Nie jest tajemnicą, że urządzenia cieszą się od pierwszych chwil wielką popularnością, a klienci bardzo chętnie korzystają z nowego rozwiązania. Czekamy na kolejne instalacje. Inicjatywa godna naśladownictwa, gdyż klubów w Polsce przybywa lawinowo, a w temacie obsługi klienta nadal można wiele poprawić – jakościowej obsługi i tzw. “dopieszczania” klientów nigdy dosyć! – powiedział nam Przemysław Deka, Project Manager SayWay w Polsce.

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/