photo: mat. prasowe

Nowy klub Calypso w Rzeszowie

Kolejna lokalizacja dla Calypso po Jatomi Fitness

2 marca w rzeszowskim Millenium Hall zostanie otwarty trzeci w mieście klub Calypso Fitness. To lokalizacja po Jatomi Fitness, które zostało w tym miejscu zamknięte na koniec 2017 roku.

Nowy klub Calypso Fitness będzie zajmował powierzchnię ponad 1200 m2, na poziomie 2, w miejscu klubu Jatomi. W klubie znajdzie się klimatyzowana przestronna sala do zajęć fitness, siłownia, strefa funkcjonalna, strefa wolnych ciężarów, klatka do Cross Trainingu oraz sauny fińskie. Będzie tam również dedykowana sala do zajęć na rowerach stacjonarnych. Oferta fitness to szeroki wybór zajęć grupowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Ogromną popularnością cieszą się zajęcia na trampolinach, Power Bike, Tabata, Cross Training, Zumba oraz zajęcia mentalne i prozdrowotne, takie jak Joga, Pilates i Zdrowy Kręgosłup.

Calypso Fitness to obecnie największa w Polsce i najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness. Posiada 44 kluby w 19 miastach, w tym 18 w Warszawie. Jest obecna na polskim rynku od 1996 roku. Priorytetem dla Calypso Fitness są lokalizacje klubów w miejscach wygodnych dla ich klientów. Wszystkie kluby Calypso Fitness znajdują się w kluczowych punktach miast, są bardzo dobrze skomunikowane, posiadają miejsca parkingowe. Realizacja celów treningowych klientów to dla Calypso kwestia nadrzędna, w cenie karnetu klienci mają zapewnioną opiekę doświadczonych trenerów oraz analizę składu ciała na najnowocześniejszym urządzeniu Tanita, a także dostęp do saun.