informacje prasowe Calypso

Klub o powierzchni prawie 1700 m2 wyposażony zostanie w klimatyzowaną przestronną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę funkcjonalną, strefę maszyn półwolnych, strefę cardio, klatkę do Cross Trainingu oraz dedykowaną salę do Power Bike – zajęć na rowerach stacjonarnych, a także dwie sauny fińskie.

Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje, dbając o realizacje celów treningowych klubowiczów. W cenie karnetu zagwarantowana jest opieka doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz nielimitowany dostęp do kompleksowych pomiarów składu ciała na najnowocześniejszym analizatorze Tanita, jak również oferta urozmaiconych i atrakcyjnych zajęć grupowych.

Pierwszy klub w Poznaniu usytuowany będzie w prestiżowej lokalizacji „Avenida”, a więc w największym Centrum Handlowym w regionie. Aktualnie Calypso Fitness posiada ponad 40 klubów w 21 miastach, wszystkie znajdują się w kluczowych punktach. Wybór klubu fitness często uwarunkowany jest jego lokalizacją, dlatego dla Calypso Fitness priorytetem jest, aby każdy z klubów był w dogodnym dla klienta miejscu. Również w Poznaniu klienci będą mieli zagwarantowany bezpłatny dostęp do parkingu przez 3h.

Otwarcie Calypso Fitness Poznań Avenida odbędzie się już 23 marca o godzinie 8:00. Klub będzie do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00 oraz w każdą sobotę i niedzielę od 8:00 do 20:00.

Markę Calypso Fitness charakteryzuje wysoka jakość świadczonych usług, kompleksowe podejście do zdrowego stylu życia oraz ciągły i dynamiczny rozwój.

Kartę Calypso Fitness można nabyć za pośrednictwem strony internetowej: www.poznanavenida.calypso.com.pl (aktywny od 1 marca). Od 1 do 22 marca obowiązywać będzie specjalna oferta. Calypso Fitness daje na dobry początek możliwość bezpłatnego testowania klubu aż przez miesiąc. Oferta przedsprzedażowa gwarantuje również brak opłaty wpisowej, a po okresie bezpłatnych testów możliwość samodzielnego decydowania o zawieszaniu karnetu i torbę sportową w prezencie.

Polecamy także

Wielkie otwarcie Krakowskiego Klubu Fitness