Już 14 listopada odbędzie się otwarcie drugiego obiektu sieci Calypso Fitness w Poznaniu. Klub znajduje się przy ul. Półwiejskiej 2, 20 metrów od przystanku tramwajowego, 2 minuty piechotą od Starego Rynku. Oprócz dogodnej lokalizacji, Calypso zadbało o szereg dodatkowych benefitów dla klubowiczów.

Nowoczesna siłownia ma do zaoferowania wiele atrakcji – między innymi świetnie wyposażoną strefę cardio, wolnych ciężarów i funkcjonalną oraz dedykowaną salę do Power Bike – zajęć na rowerach stacjonarnych. Ponadto w klubie zadbano o strefę relaksu i sauny, a także strefę bezpłatnej opieki nad dziećmi Kids Play. Można będzie również korzystać z zajęć grupowych na klimatyzowanej sali fitness, a wśród nich m.in. tabata, body shape czy power pump.

Karnet w ofercie przedsprzedażowej, która przewiduje 3 miesiące członkostwa jedynie za 1 zł, można już nabyć za pośrednictwem strony internetowej: poznanpolwiejska.calypso.com.pl

Niezależnie od tego, czy ktoś dopiero zaczyna przygodę z siłownią, czy chce poprawić swoje wyniki, w Calypso Fitness trenerzy dostępni są dla klientów każdego dnia, bez ograniczeń. W drodze po zdrowie czy wymarzoną sylwetkę niezwykle istotne jest merytoryczne wsparcie i odpowiednia motywacja, dlatego w cenie karnetu nowy klub gwarantuje opiekę doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz nielimitowany dostęp do kompleksowych pomiarów składu ciała na najnowocześniejszym analizatorze Tanita.

Polecamy także:

Huczne urodziny Marki! To już 7 lat!