fot. mat. prasowe

Calypso Fitness w Kaskadzie

Piąty klub Calypso Fitness w Szczecinie jest już otwarty. W szczecińskiej Galerii Kaskada nowy najemca zajął 1700 mkw.

Klub o powierzchni prawie 1 700 m2 zlokalizowany jest na czwartym piętrze Galerii Kaskada w Szczecinie. Klub wyposażony został w klimatyzowaną przestronną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę funkcjonalną, strefę wolnych ciężarów, klatkę do Cross Trainingu, sauny fińskie oraz salę do Power Bike – zajęć na rowerach stacjonarnych. W klubie można też skorzystać ze strefy odnowy biologicznej. Dla dzieci przygotowano kącik zabaw. Klub jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00 oraz w każdą sobotę i niedzielę od 8:00 do 20:00.

Calypso Fitness w Galerii Kaskada to piąty obiekt sieci w Szczecinie. Aktualnie sieć posiada ponad 50 klubów w 25  miastach, wszystkie znajdują się w kluczowych punktach. Wybór klubu fitness często uwarunkowany jest jego lokalizacją, dlatego dla Calypso Fitness priorytetem jest, aby każdy z klubów był w dogodnym dla klienta miejscu.

Szczecińska Galeria Kaskada powstała w 2011 roku. Jest to centrum o funkcjach zakupowych, usługowych, rekreacyjnych oraz rozrywkowych. Na całkowitej powierzchni sprzedażowej 43 tys. mkw. znajduje się 140 sklepów, a także lokali gastronomicznych i punktów usługowych.

Informacja prasowa

Zobacz także: