fot. mat. prasowe

Dziewiąty klub Calypso Fitness w Trójmieście

Calypso Fitness jest nowym najemcą gdyńskiego centrum handlowego Witawa. To dziewiąty klub sieci w Trójmieście, drugi w Gdyni. Otwarcie już w październiku.

Drugi w Gdyni klub Calypso Fitness usytuowany będzie w prestiżowej lokalizacji w Centrum Rodzinnym Witawa w Witominie. Klub o powierzchni prawie 1100 m2 wyposażony zostanie w klimatyzowaną przestronną salę do zajęć fitness, siłownię, trampoliny, strefę funkcjonalną, strefę wolnych ciężarów, klatkę do Cross Trainingu, sauny fińskie oraz salę do Power Bike – zajęć na rowerach stacjonarnych, a także strefę bezpłatnej opieki nad dziećmi Kids Play.

Otwarcie Calypso Fitness Gdynia Witawa odbędzie się już 1 października o godzinie 12:00. Klub będzie do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00 oraz w każdą sobotę i niedzielę od 8:00 do 20:00.

_____________

o Calypso Fitness

Calypso Fitness posiada ponad 50 klubów w 25 miastach, wszystkie znajdują się w kluczowych punktach miast. Wybór klubu fitness często uwarunkowany jest jego lokalizacją, dlatego dla Calypso Fitness priorytetem jest, aby każdy z klubów był usytuowany w dogodnym dla klienta miejscu. Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje, dbając o realizacje celów treningowych klubowiczów. W cenie karnetu zagwarantowana jest opieka doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz nielimitowany dostęp do  kompleksowych pomiarów składu ciała.

Informacja prasowa

Zobacz także: