źródło: informacje prasowe Calypso

Klub Calypso Fitness Warszawa Targówek został oddany do dyspozycji klubowiczów w nowej odsłonie 18 marca. Odnowiony lokal o powierzchni ponad 500 m2 wyposażony jest w klimatyzowaną przestronną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę maszyn, strefę wolnych ciężarów, a także dwie sauny fińskie i strefę bezpłatnej opieki nad dziećmi KIDS PLAY. Klub czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00 oraz w każdą sobotę i niedzielę od 8:00 do 20:00.

Calypso Fitness to najbardziej przyjazna sieć klubów fitness według użytkowników. Dba ona o realizację celów treningowych klubowiczów dlatego też, w cenie karnetu zapewnia opiekę doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz nielimitowany dostęp do kompleksowych pomiarów składu ciała na najnowocześniejszym analizatorze Tanita, jak również ofertę urozmaiconych i atrakcyjnych zajęć grupowych w tym zajęć power bike, czy też zumba.

Kartę Calypso Fitness można nabyć za pośrednictwem strony internetowej: www.calypso.com.pl

Z okazji otwarcia Calypso Targówek na nowo sieć przygotowała niespodziankę dla klientów. Jeśli skorzystają z karnetu FIT COMFORT do 31 marca ćwiczą za darmo aż do 22 kwietnia. Oferta gwarantuje również brak opłaty wpisowej, a po okresie bezpłatnych testów możliwość samodzielnego decydowania o zawieszaniu karnetu i torbę sportową w prezencie.

Polecamy także:

13-16 marca w San Diego, CA. odbędą się Międzynarodowe Targi kongresowe IHRSA