fot. Magdalena Szmidt

Calypso Fitness w Piastowie

Nowym najemcą Rezydencji Warszawskiej w Piastowie, zarządzanej przez LW Development, jest Calypso Fitness. Będzie to pierwsza lokalizacja sieci w mieście. Już wkrótce otwarcie.

Otwarcie już w sierpniu

Na parterze Rezydencji Warszawskiej, obok lokalu zajmowanego przez Fabrykę Pizzy, zostanie otwarty klub Calypso Fitness. Powierzchnia ok. 1000 m2 zostanie zaaranżowana pod salę do zajęć fitness, dedykowaną salę rowerową Power Bike, strefę cardio oraz nowocześnie wyposażoną strefę funkcjonalną i wolnych ciężarów. W cenie karnetu przewidziana jest opieka doświadczonych trenerów, którzy rozpiszą chętnym indywidualny plan treningowy oraz przeprowadzą analizę składu ciała za pomocą profesjonalnego urządzenia Tanita. W klubie przewidziano także strefę odnowy biologicznej z sauną oraz bezpłatną strefę dla dzieci Kids Play. Otwarcie klubu zaplanowano na 18 sierpnia.

Calypso Fitness

W całym kraju funkcjonuje ponad 50 siłowni Calypso Fitness zlokalizowanych w 21 miastach. Calypso Fitness to obecnie największa w Polsce sieć klubów fitness pod względem ilości lokalizacji. Priorytetem dla Calypso Fitness są lokalizacje klubów w miejscach wygodnych dla ich klientów. Wszystkie kluby Calypso Fitness znajdują się w kluczowych punktach miast, są bardzo dobrze skomunikowane, posiadają miejsca parkingowe. To, co wyróżnia ofertę Calypso Fitness to innowacyjne połączenie abonamentu fitness z prywatną opieką medyczną gwarantowaną przez PZU Zdrowie i dostępną w ponad 2000 placówkach w całej Polsce. Fit Plus to pierwsza taka karta, dedykowana osobom, które w kompleksowy sposób chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie.

LW Development

Rezydencja Warszawska to prestiżowa inwestycja LW Development w centrum Piastowa, 15 minut od centrum Warszawy. W budynku mieści się 243 mieszkania, wszystkie sprzedane. W Pasaży Warszawska wynajęte zostało już 90% powierzchni usługowej.

Zobacz także: