Katowice dla Calypso

Calypso Fitness w Silesia City Center

Nowym najemcom centrum handlowego Silesia City Center jest Calypso Fitness. Największa pod względem ilości klubów fitness, sieć przejęła kolejną lokalizację w mieście po Jatomi Fitness. Będzie to drugi klub Calypso w mieście. Otwarcie już wkrótce.

Calypso po raz drugi w Katowicach za Jatomi

Klub Calypso Fitness o powierzchni prawie 2200 mkw. wyposażony zostanie w klimatyzowaną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę funkcjonalną, strefę wolnych ciężarów, klatkę do Cross Trainingu, sauny fińskie, a także salę do Power Bike.  Klubowicze będą mogli przychodzić rodzice ze swoimi pociechami, ponieważ na terenie klubu powstanie kącik zabaw dla dzieci, w którym najmłodsi będą mogli bawić się pod okiem animatorów, gdy ich rodzice będą na treningu. Będzie to największy obiekt marki na Śląsku, a zarazem druga lokalizacja przejęta po Jatomi Fitness, która wraz z początkiem tego roku wycofała się z polskiego rynku.

Otwarcie już wkrótce

Sieć Calypso Fitness dołączyła do grona najemców katowickiego centrum handlowego 6 lipca. Wystartowała przedsprzedaż karnetów, w ramach której nowi klubowicze otrzymają dodatkowe miesiące treningów, prywatną opiekę medyczną oraz torbę treningową. Otwarcie klubu przy ulicy Chorzowskiej 111 zostało zaplanowane na lipiec 2018. Klub będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00 oraz w każdą sobotę i niedzielę od 8:00 do 20:00.

o Calypso

Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje, dbając o realizację celów treningowych klubowiczów. To pierwsza sieć, która ma na koncie otwarcie z sukcesem, aż 50 klubów pod swoim szyldem. To co wyróżnia ofertę Calypso Fitness to innowacyjne połączenie abonamentu fitness z prywatną opieką medyczną gwarantowaną przez PZU Zdrowie i dostępną w ponad 2000 placówkach w całej Polsce. Fit Plus to pierwsza taka karta, dedykowana osobom, które w kompleksowy sposób chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie. W cenie karnetu zapewniona jest także stała opieka trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz pełna diagnostyka treningowa na urządzeniu Tanita.

o Silesia City Center

Należy do najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Polsce, dysponując największą powierzchnią handlową na Śląsku. Na 86 tys. m mieści aż 310 sklepów. W 2011 r. dobudowano kolejne 20 tys. m z 60 nowymi salonami. Odwiedza go 15 milionów osób rocznie.

źródło: mat.prasowe

Zobacz także: