źródło: fittechglobal.com

Carbon Trainer to pierwszy system lustrzany do ćwiczeń zasilany sztuczną inteligencją. Został stworzony dla entuzjastów siły, HIIT i kondycji, którzy szukają czegoś więcej niż tylko kolejnego treningu cardio lub treningu oporowego w domu.

Wykorzystując sztuczną inteligencję i technologię śledzenia ruchu 3D, Carbon Trainer mierzy i udostępnia postępy, planuje i automatyzuje treningi oraz łączy użytkowników z przyjaciółmi ze społeczności fitness, a także elitarnymi trenerami, aby dostarczać rzeczywiste wyniki – a wszystko z domu.

Carbon Trainer został przeznaczony dla sportowców i entuzjastów fitnessu, którzy chcą skupić się na budowaniu siły, kondycji i mobilności w domu, bez konieczności poświęcania swoich celów fitness.

Bezprzewodowe czujniki umożliwiają łączność z hantlami, kettlebellami lub talerzami i odblokowują jeszcze bardziej szczegółowe dane śledzenia, podczas gdy mikrofon dalekiego zasięgu umożliwia interakcję z trenażerem za pomocą poleceń głosowych i wysokiej jakości głośników.

Lustro można także podłączyć do monitorów tętna lub zegarków fitness, aby śledzić tętno, wygodnie wyświetlane na ekranie.

Po każdej sesji Carbon Trainer uczy się i dostosowuje następny trening, aby zmaksymalizować wyniki, biorąc pod uwagę czas regeneracji.

„Spędziłem lata i niekończące się pieniądze na drogim sprzęcie i członkostwie na siłowni, jednocześnie starając się zachować odpowiedzialność i śledzić własne treningi. Z biegiem czasu zdałem sobie sprawę, że nie jestem jedyną osobą, która była zmęczona koniecznością poświęcania mojej sprawności fizycznej, gdy życie staje na  przeszkodzie – powiedział Sami Asikainen, współzałożyciel i dyrektor generalny Carbon.

„Jako zespół pełnych pasji trenerów, entuzjastów fitness i crossfitu, zaprojektowaliśmy Carbon Trainer tak, aby był tak samo skuteczny i motywujący, jak posiadanie własnego trenera, ale bez ponoszenia kosztów. Wiedzieliśmy, że musi przeprowadzić Cię przez najtrudniejsze chwile – wszystko z Twojego domu ”.

Carbon Trainer jest uważany za pierwszy system lustrzany do ćwiczeń, który jest przeznaczony dla entuzjastów siły, HIIT i kondycji, którzy szukają czegoś więcej niż tylko kolejnego treningu cardio lub oporowego w domu.

Od treningu siłowego i oporowego po treningi w stylu CrossFit, kondycję, mobilność, a nawet jogę – nie ma ograniczeń co do tego, co Carbon może śledzić, trenować i optymalizować pod kątem wyników.

Lustro fitness działa jako osobisty profesjonalny trener fitness, a jednocześnie zapewnia indywidualne treningi, a także codzienne zajęcia na żywo i na żądanie.

Został zaprojektowany, aby zapewnić bezproblemowy sposób szkolenia dzięki inteligentnemu śledzeniu, niestandardowemu programowaniu i społeczności, aby użytkownicy byli odpowiedzialni za wyniki, które mają znaczenie.

Carbon Trainer Fitness System to produkt Elo Labs Inc., interaktywnej firmy zajmującej się technologią fitness, która koncentruje się na pomaganiu ludziom w osiąganiu ich celów fitness we współczesnym świecie.

Polecamy także:

GoFit Gym – cyfrowe rozwiązania w samoobsługowej siłowni