źródło: materiały prasowe

HubStyle, właściciel sportowej marki odzieżowej Cardio Bunny rozpoczyna współpracę z siecią Biedronka. Limitowana kolekcja trafi do sklepów w poniedziałek 20 stycznia. Wartość pierwszego kontraktu wynosi 1,78 mln i obejmuje sklepy w całej Polsce.

Właściciel sportowej marki odzieżowej Cardio Bunny, koncern HubStyle, współpracę z Biedronką podjął po raz pierwszy. Wcześniej firma podjęła się już podobnej inicjatywy – wówczas ubrania drugiej marki z portfolio koncernu, Sugarfree, można było kupić w sklepach Lidl, co okazało się być wielkim sukcesem.

– Współpraca z Biedronką to kolejny krok w stronę rozwoju nowych kanałów dystrybucji, a co za tym idzie szansa na zwiększenie rozpoznawalności marki Cardio Bunny na lokalnych rynkach. Dzięki umowie z niekwestionowanym liderem wśród sieci handlowych w Polsce, dotrzemy do nowych klientek, które będą miały możliwość poznania naszych wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach – komentuje Michał Brzemiński, dyrektor sprzedaży HubStyle.

W ofercie popularnej sieci sklepów znajdą się komplety dresów, legginsy i t-shirty, w klasycznej czerni lub modnym pastelowo różowym kolorze.

Kolekcja została zaprojektowana na wyłączność, co oznacza, że nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży. Kolekcja dostępna będzie od poniedziałku – 20 stycznia w sieci Biedronka.

Polecamy także:

Adriana Lima twarzą najnowszej kampanii marki PUMA