Sieci klubów fitness posiadające działy marketingu regularnie organizują różnego rodzaju akcje prospołeczne czy edukacyjne. Z uwagi na dział PR, lub dedykowane osoby, informacja o inicjatywach się rozprzestrzenia. Również prywatne kluby mają bardzo ciekawe pomysły. Jest wielu działaczy podejmujących ważne tematy. Dziś zapraszam Państwa do Centrum Fitness Lea w Krakowie.

Październik jest miesiącem świadomości raka piersi. Chcąc podkreślić jak ważna jest profilaktyka, Centrum Fitness Lea w Krakowie, zorganizował ciekawą akcję, która zasługuję na pochwałę.
Zaprosiliśmy Klientki do sesji zdjęciowej, której głównym celem było przypominanie jak ważne jest dbanie o swoje ciało i rozpowszechnianie informacji o profilaktyce badań piersi. Wiemy, że w tym sportowym światku kobiety mają świadomość tego, że warto uprawiać sport i zdrowo się odżywić, ale zadaliśmy im dodatkowe pytanie – czy regularnie się badają. To przecież ważny element troski o wyjątkowe, kobiece ciało – informuje Sylwia Grabka, Manager CF LAE

Zdjęcia sesji pokazały się w social mediach. Każda z uczestniczek mogła otagować się na fotografiach dodatkowo informując o profilaktyce. Centrum Fitness Lea uzyskał wsparcie Breast Unit Szpitala Uniwersyteckiego i położnych z Pracowni Podstaw Opieki Położniczej UJ CM, dzięki czemu dziewczyny na fantomach uczyły się zasad samobadania, a dodatkowo każda z nich może jeszcze w tym miesiącu zrobić darmowe badanie USG w Szpitalu Uniwersyteckim.

Inicjatywa zasługuje na pochwałę i podkreśla, jak wiele dobrego można zrobić w klubie fitness. Pamiętajcie o tym. Każdy z nas wie, że finalnie “budżet musi się spinać”, ale prospołeczne akcje działają dwutorowo. Z jednej strony czynimy dobro, a z drugiej ono do nas wraca. Nagłośnione akcje to dodatkowa reklama dla klubu. Z doświadczenia wiem, że klubowiczom lepiej się trenuje w miejscach, które realizują misję. Jak powiedział Wojciech Herra – sprzedawanie przez pomaganie.

Zachęcamy kluby do dzielenia się informacjami i wzajemnego inspirowania siebie i innych.

Polecamy także:

miha bodytec Poland® z nagrodą dla najlepszego dystrybutora miha bodytec® w 2019