PREMIUM BUSINESS MAGAZINE! Nowa publikacja na rynku, która zrewolucjonizuje dostęp do wartościowych materiałów z branży fitness. Premierowe wydanie nie mogłoby odbyć się bez naszego udziału – Xtreme Fitness Gyms. Jesteśmy i to w spektakularnej formie! Okładka należy do Łukasza Dojki! Założyciel sieci Xtreme Fitness Gyms już na okładce zachęca do lektury wywiadu z nim w roli głównej. Wywiadu, w którym opowiada drogę, jaką przebył od sportowca do biznesmena.

-Publikacja w prestiżowym i premierowym magazynie to dla nas ogromny powód do dumy. Magazyn stanowi kompendium wiedzy z zakresu biznesu, sportu, tematyki związanej z branżą fitness. Magazyn trafi do obiektów sportowych w całej Polsce, przedsiębiorców, biznesmenów, klubów fitness. Jego wartość merytoryczna jest rewelacyjna i cieszymy się, że my także mogliśmy podzielić się wiedzą, doświadczeniem i sprawdzoną praktyką biznesową. – mówią członkowie Xtreme Fitness Gyms.

 Łukasz stanął w ogniu pytań i udzielił dwóch wywiadów. Ich lektura przybliża jego historię, doświadczenia związane nie tylko z branżą fitness, ale także sportem, biznesem, wyborami życiowymi. To także idealna lektura dla osób chcących dowiedzieć się więcej o naszym niezawodnym modelu franczyzowym, który „skazuje” na sukces franczyzobiorców Xtreme Fitness Gyms. Kilka stron rozmowy daje do myślenia, zadziwia, miejscami bawi i szokuje. Serdecznie polecamy lekturę, podobnie jak zachęcamy do zapoznania się z „Marketingiem XXI wieku”, w którym Paulina Pietraszewska, manager operacyjny sieci, zdradza swoje postrzeganie marketingu, jego ewolucje oraz brutalną prawdę, z którą wielu przedsiębiorców nie chce się zgodzić. O co chodzi? Zapraszamy do lektury!

Prawie 200 stron wartościowych materiałów, kilkanaście stron poświęconych naszej sieci i doświadczeniu naszych liderów. Publikacje w tym prestiżowym magazynie są wyróżnieniem i docenieniem naszych działań, dlatego PREMIUM BUSINESS MAGAZINE zajmuje honorowe miejsce w naszej biblioteczce! Jesteśmy pewni, że nie będzie to ostatnia branżowa publikacja, w której Xtreme Fitness Gyms będzie grało pierwsze skrzypce!

Polecamy także:

Marek Prusiński dołącza do zespołu Xtreme Fitness Gyms