źródło: informacja prasowa

Popularna trenerka fitness, Ewa Chodakowska oraz gotująca z pasją i sercem jurorka MasterChefa Ania Starmach połączyły siły! W pierwszych dniach nowego roku oficjalnie ruszył ich zdrowy projekt, zachęcający do regularnej aktywności fizycznej i zdrowego gotowania z użyciem SUPERFOODS, czyli produktów roślinnych o najwyższych wartościach odżywczych. To niezastąpione wsparcie dla każdego, kto chce wytrwać w noworocznych postanowieniach!

-“Początek roku to dobry moment, by postawić na zdrowy styl życia, do którego namawiam od wielu lat. Każdy może wytrwać w noworocznym postanowieniu, wystarczy podjąć decyzję i konsekwentnie dążyć do celu. Oczywiście “samo się nie zrobi”, dlatego niezbędny jest tutaj regularny trening bądź ulubiona forma aktywności fizycznej i zdrowa, zbilansowana dieta, najlepiej wzbogacona o superfoods” – mówi trenerka fitness Ewa Chodakowska.

Działania Ewy uzupełnia Ania Starmach, wykorzystując z kolei swoją ekspercką wiedzę z zakresu zdrowego i smacznego gotowania. “Zdrowa kuchnia może być pyszna! Dieta nie musi kojarzyć się z samymi ograniczeniami i odmawianiem sobie jedzenia. Mądre i odpowiedzialne odżywianie to przede wszystkim regularne i przemyślane posiłki i właśnie to chcemy z Ewą uświadomić wszystkim zainteresowanym przejściem na zdrowy styl życia. Dobre nawyki żywieniowe, właściwa organizacja posiłków w ciągu dnia i dobór naturalnych produktów są kluczem do idealnej diety”. – zapewnia Ania Starmach.

Działania Ewy i Ani w mediach społecznościowych wspierają niezastąpione w codziennej diecie SUPERFOODS, czyli produkty roślinne o najwyższych wartościach odżywczych. Od najlepszej jakości produktów SUPERFOODS do gotowania, przez fantastyczną moc ziół w funkcjonalnych mieszankach do zaparzania, poprzez pyszne i chrupiące płatki musli, kończąc na naturalnych ekstraktach SUPERFOODS zamkniętych w wegańskich kapsułach do wygodnej suplementacji. Pełną gamę Purella Superfoods tworzą  cztery grupy asortymentowe, łącznie ponad 40 nowych produktów w różnych kategoriach. SUPERFOODS, czyli moc z organicznych i ekologicznych roślin o najwyższych wartościach odżywczych, aby gotować pysznie i zdrowo.

Ania i Ewa poprzez swoje kanały społecznościowe zachęcają i motywują oraz ułatwiają realizację postanowień, regularnie serwując przepisy na zdrowe potrawy z użyciem SUPERFOODS, a także programy treningowe, które pozwolą rozpocząć zdrowo rok, pozbyć się złych nawyków żywieniowych i zawalczyć o dobrą formę już na stałe!

Polecamy także:

Sportowe ubrania Cardio Bunny dostępne będą w Biedronce