fot. Magdalena Szmidt

Chodakowska startuje z nowym biznesem

Imperium Ewy Chodakowskiej, popularnej, polskiej trenerki fitness rośnie w zawrotnym tempie. Płyty z treningami, które pokochały tysiące kobiet, książki, suplementy, zdrowe przekąski, marka ze strojami kąpielowymi, obozy fitness, teraz przyszedł czas na… catering.

facebook.com/chodakowskaewa/

Ewa Chodakowska poinformowała fanów za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że 1 września startuje z kolejnym biznesem. Popularna trenerka postanowiła rozszerzyć swoją działalność Be Diet o Be Diet Catering.

Kiedyś odpocznę… ale jeszcze nie teraz… Z ogromną dumą i wielką radością przedstawiam Ci mój NAJNOWSZY PROJEKT: BE DIET CATERING. Z moją dietą BE DIET zrzuciło zbędne kilogramy i zmieniło swoje życie już miliony Polek… Nie są to liczby wyssane z palca, a czyste fakty… Regularnie udostępniam tu historie Kobiet, które przeszły METAMORFOZĘ… Na przestrzeni ostatnich lat wiele razy czytałam „Ewka! A może by tak be diet z dostawa do domu”… Taaaaaa… myślałam sobie trzeba mieć „ZAPLECZE” MNÓSTWO rzeczy do zapięcia, jeśli mamy to robić na najwyższym poziomie… Minęło pare lat… razem z moim teamem dietetyków klinicznych, wyśmienitym szefem kuchni i jego zespołem, dwójką wieloletnich przyjaciół, którzy mają know how w tej dziedzinie, stworzyliśmy wyjątkowy projekt… BE DIET CATERING, z dostawa pod Twoje drzwi. Na razie na terenie Warszawy, ale przecież to dopiero początek. Ruszamy z dniem PIERWSZY WRZEŚNIA! Daj znać jak Ci się podoba ten pomysł  – napisała trenerka na Facebooku.

Na razie szczegóły nie są znane. Ewa nie podała jeszcze cen, ani zasad dotyczących zamawiania posiłków. Wiadomo, że catering startuje 1 września, a jego początkowy zasięg będzie obejmował jedynie Warszawę. Plany rozwoju zakładają rozszerzenie o kolejne miasta. Fanki Ewy są zachwycone, a euforia wylała się w setkach komentarzy.

Zobacz także: