Dziś publikujemy rozmowę z CEO firmy Naomi Fitness Design – Markiem Brzózką. Dowiemy się, jakie były okoliczności ich ciekawej inwestycji oraz jak można podjąć współpracę z firmą. 
Zapraszamy!
Niewiele chwalicie się swoimi instalacjami poza granicami kraju, a słyszałam o wielu znanych klientach którzy docenili markę Naomi w świecie?
Tak, mamy kilku znanych klientów, ale wszystkich traktujemy tak samo, więc dla nas ważna jest satysfakcja każdego z osobna. A że dosięga ona znanych ludzi czy firmy, to tym bardziej nas cieszy.
Jednym z takich miejsc jest siedziba Airbus Training Center we Francji, gdzie zarówno piloci, kadra szkoleniowa, administracja jak i cała kadra pracownicza, uczestniczy w ćwiczeniach na naszym sprzęcie.
 
Jak trafiliście do siedziby Airbusa?
Jest to ciekawa historia, ponieważ całkiem przypadkiem jeden z trenerów pracujących w Airbus Training Center odwiedzał rodzinny dom na południu Francji, trenował w jednym z klubów sieci FitLane, do których dostarczamy nasz sprzęt. Kiedy więc Master Trainer Airbus’a szukał sprzętu do studia, gdzie mogłyby zarówno odbywać się zajęcia na sprzęcie jak i wykorzystywać powierzchnię pod typowe zajęcia w studiu zapamiętał, że sprzęt jakiego potrzebują widział już w pewnym klubie w swojej rodzinnej miejscowości.
Znaleźli jednego z naszych francuskich dystrybutorów i poprosili o projekt pod ich potrzeby. Przesłaliśmy kilka różnych kombinacji do wyboru. Klient był bardzo zadowolony z czasu reakcji i szybkości przygotowania projektu. Wybrali najbardziej odpowiedni dla nich model i jak widać po zdjęciach czy renderach sprzęt idealnie wpasował się do studia.
Dystrybutor poradził sobie z instalacją sprzętu?
Nie musiał. Ekipa Naomi dostarcza i montuje sprzęt na całym świecie.
Czyli wystarczy do Was tylko napisać maila z prośbą o wycenę?
Nie tylko. Należy wysłać do nas plan pomieszczenia lub wymiary strefy na której chcielibyśmy umieścić sprzęt.  Nasi graficy dopasują sprzęt do potrzeb i powierzchni. U nie ma u nas rzeczy niemożliwych.
Polecamy także:

Wakacje od klientów? Zdecydowanie nie! – propozycje od eFitness