źródło: materiały prasowe

Sieć CityFit poinformowała dzisiaj o wznowieniu działalności od 1 stycznia 2021r. Sieć od czasu wprowadzenia drugiego lockdownu, tj. 17 października nie podejmowała prób otwarcia swoich Klubów, mimo wyjątków jakie zostały dopuszczone w rozporządzeniu.

Więcej podobnych informacji z branży fitness znajdziesz na stronie głównej

Na oficjalnym profilu CityFit w social mediach czytamy:

Od 1 stycznia wszystkie kluby CityFit będą ponownie otwarte.
Nie możemy się doczekać tej chwili. Bardzo tęsknimy za gwarem, Waszą energią i atmosferą, którą u nas tworzycie.
Nic nie smuci nas bardziej, niż widok naszych pustych klubów.
Zgodnie z informacjami władz musi tak jednak pozostać do końca grudnia – szybko zleci. 1 stycznia wracamy ze zdwojoną siłą! Jesteśmy mega podekscytowani! Widzimy się po nowym roku.

Zastanawiająca wydaje się druga część wpisu, sugerująca odmrożenie branży fitness dnia 1 stycznia 2021r. Oficjalnie taka informacja nie została przez rząd ani jego przedstawicieli przekazana.

Niemniej jednak jest to informacja, na którą wiele osób czekało. Sieć, w przeciwieństwie do innych, nie zdecydowała się od początku drugiego lockdownu na uruchomienie swoich obiektów, w myśl nowego rozporządzenia, które zezwala na możliwości organizowania zawodów sportowych i przygotowania do nich. CityFit to obecnie 22 Kluby zlokalizowane w całej Polsce. Kluby działają całodobowo, a ich powierzchnia to 1400 aż do 3200 mkw.

Polecamy także:

Rząd zapowiada 100 dni solidarności- czy z branżą fitness też?