photo: mat. prasowe

CityFit na Nowy Rok

11 dni za 0 zł w wybranym klubie

W Nowym Roku polska sieć klubów fitness wychodzi naprzeciw, ułatwiając drogę do celu wszystkim osobom, które rok 2018 rozpoczynają z postanowieniem zadbania o formę i sylwetkę. Od 2 do 12 stycznia kluby CityFit umożliwiają treningi za darmo, a miesięczny karnet open bez umowy długoterminowej można kupić za pół ceny.

 – Wiele osób chce przetestować ofertę klubu, zanim zdecyduje się do niego przystąpić, dlatego proponujemy 11 dni treningu w wybranym klubie CityFit całkowicie za darmo. Karnet za 0 złotych dostępny będzie od 2 stycznia. Zakupu można dokonać online na naszej stronie internetowej oraz w kioskach przy wejściu do klubu. – mówi Marlena Kardasińska, sales manager CityFit.

Dodatkowo osoby, którym spodoba się w CityFit karnet na kolejne 30 dni treningów będą mogły kupić za połowę ceny. Oferta obowiązuje od 2 do 12 stycznia w 13 lokalizacjach sieci w całej Polsce: Warszawa (Rondo ONZ oraz Targówek), Gdańsk, Białystok Zielone Wzgórza, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Chorzów AKS, Wrocław (Stare Miasto i Wroclavia), Rzeszów, Wałbrzych i Bielsko-Biała.

Kluby CityFit czynne są 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą na wzór odcisku palca. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń treningowa wyposażona jest w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness. Klubowicze mają do dyspozycji kilka ergonomicznych stref aktywności, wśród których znajduje się sala fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów czy strefa treningu funkcjonalnego. W cenie karnetu zyskujemy również dostęp do grupowych zajęć fitness, zajęć wprowadzających dla początkujących (IntroFit) oraz możliwości bezpłatnej konsultacji z trenerem personalnym (raz w miesiącu podczas Dnia z Trenerem Personalnym) czy udziału w licznych akcjach i eventach organizowanych w klubie. CityFit nie ma konieczności podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo można w każdej chwili zawiesić.

źródło: informacja prasowa