fot. materiały prasowe

Charytatywny Maraton Zumby z CityFit i CH Plaza

W piątek, 3 listopada w centrum handlowym Plaza Rzeszów odbędzie się charytatywny maraton zumby. Imprezę w rytm gorących latynoskich rytmów poprowadzą instruktorzy współpracujący z klubem fitness CityFit, a dochód ze sprzedaży wejściówek przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom.

– Dołączcie do nas nawet jeżeli nigdy wcześniej nie tańczyliście zumby. Gwarantujemy świetną zabawę w klimacie Halloween i mnóstwo pozytywnej energii. A przy okazji wspólnie pomożemy potrzebującym dzieciom. – mówi Ewa Zięba, manager klubu CityFit Rzeszów.

Cena charytatywnej wejściówki wynosi 20 zł. Dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie podopiecznym rzeszowskiej fundacji ProSpe, której misją jest pomoc najuboższym mieszkańcom Gruzji i Abchazji. Fundacja wspiera m.in. prowadzenie przedszkoli dla dzieci z ubogich rodzin i świetlicy w wiosce uchodźców oraz organizację turnusów Kolonii Uśmiechu dla dzieci i młodzieży.

Charytatywna wejściówka uprawnia również do 24-godzinnego wstępu do klubu CityFit Rzeszów. Klub znajduje się w CH Plaza (ul. Rejtana 65). Czynny jest 24h/7, a trenować można od 16. roku życia.Impreza odbywać się będzie w godzinach 21:00 – 23:59.

***

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.

Plaza Rzeszów to centrum handlowe oferujące ciepłą rodzinną atmosferę umożliwiającą przyjemne, wygodne i udane zakupy. Na terenie Centrum funkcjonuje również 24 godzinny klub fitness CityFit. Centrum oferuje asortyment skierowany zarówno do kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Dzięki połączeniu z hipermarketem E. Leclerc, Klienci centrum mogą skorzystać z kompleksowej oferty dla mieszkańców Rzeszowa i Podkarpacia.

Fundacja ProSpe powstała wiosną 2016 r. Rzeszowie. Jej misją jest pomoc najuboższym mieszkańcom Gruzji i Abchazji. Fundacja współpracuje z Ojcami Kamilianami w Gruzji, którzy prowadzą Centrum Rehabilitacyjne dla Niepełnosprawnych oraz hospicjum domowe. Uczestniczy również w licznych projektach mających na celu pomoc siostrom zakonnym i księżom misjonarzom w prowadzeniu przedszkoli dla dzieci z ubogich rodzin i świetlicy w wiosce uchodźców, a latem organizuje kilka turnusów Kolonii Uśmiechu dla dzieci i młodzieży. Dzięki Fundacji ProSpe gruzińscy wolontariusze mogą pomagać swoim najuboższym Rodakom, rozdając im ciepłą zupę i kromkę chleba na dworcu w Tbilisi. Ponadto wielu polskich wolontariuszy wyjeżdżając do Gruzji i Abchazji wykonuje, nie tylko niezbędne prace remontowo-budowlane, ale też sprawuje opiekę nad niepełnosprawnymi i dziećmi podczas zajęć wakacyjnych. Głównymi projektami i inicjatywami prowadzonymi przez Fundację ProSpe są: Domek Babci czyli świetlica dla dzieci w wiosce uchodźców (adopcja na odległość),Lokata Przedszkolaka dzięki, której wspomagamy działania przedszkoli w Gruzji, Ciepła zupa dla bezdomnych, Kromka chleba dla dzieci z Gruzji, Nadzieja dla Hospicjum, Zbiórka sprzętu rehabilitacyjnego i pomoc wprowadzeniu Ośrodka Rehabilitacyjnego dla Osób Niepełnosprawnych prowadzonego przez Ojców Kamilianów w Tbilisi.