fot. materiały prasowe

CityFit z kolejną nagrodą

Polska Rada Centrów Handlowych uhonorowała CityFit specjalnym wyróżnieniem za jakość obsługi klienta. Statuetka wręczona podczas gali „PRCH Awards” to już druga w tym roku nagroda, którą polska sieć klubów fitness otrzymała za wysoki standard obsługi klubowiczów.

Nagrodę, przyznaną przez niezależną kapitułę ekspertów współpracujących z Polską Radą Centrów Handlowych, odebrał założyciel i CEO sieci, Richard Keen: – Model biznesowy CityFit opiera się o innowacyjne rozwiązania – również w zakresie obsługi i budowania relacji z klubowiczami. W przypadku sieci oferującej dostęp 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu jest to pewnego rodzaju wyzwaniem, ale i jednym z naszych głównych priorytetów. Ta nagroda jest kolejnym dowodem na to, że nasze rozwiązania się sprawdzają. – powiedział Richard Keen.

Wyróżnienie w konkursie Polskiej Rady Centrów Handlowych to druga w tym roku nagroda za jakość obsługi klienta, którą otrzymał CityFit. Marka znalazła się również w gronie „Gwiazd Jakości Obsługi” – firm, które zdaniem klientów są najbardziej przyjazne i oferują najwyższe na rynku standardy w tym zakresie.

CityFit to polska sieć klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. Sieć CityFit liczy obecnie 11 klubów, zlokalizowanych w galeriach handlowych, biurowcach oraz centrach miast. Jeszcze w tym roku otwarte zostaną 3 kolejne.

CityFit dba nie tylko o komfort treningu (przestronne wnętrza, wysokiej jakości sprzęt czy udogodnienia, tj. wejście na wzór odcisku palca czy fontanny z darmową wodą filtrowaną), ale również o transparentne zasady korzystania z klubów. Klubowicze nie muszą podpisywać długoterminowych umów, jednocześnie zachowując stałą cenę karnetu przez cały okres uczęszczania.

W klubach CityFit nie ma typowej recepcji. O przyjazną atmosferę i komfort ćwiczących dba specjalnie przeszkolony zespół gym asystentów, akredytowanych trenerów personalnych oraz instruktorów fitness. Zarządzanie członkostwem realizowane jest przez dostępny 24/7 internetowy panel klienta, za pośrednictwem którego dokonywana jest m.in. rejestracja, obsługa płatności, rezerwacja i odwoływanie obecności na zajęciach fitness. Bieżąca komunikacja z klientami odbywa się poprzez Biuro Obsługi Klienta oraz media społecznościowe.

Marka wprowadza również innowacyjne rozwiązania ułatwiające treningi, takie jak: IntroFit – spotkania wprowadzające dla osób początkujących, comiesięczne Dni z Trenerem Personalnym, podczas których klubowicze mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji ze specjalistą czy Dzień z Managerami, podczas którego swoje uwagi i sugestie można przekazać bezpośrednio osobom zarządzającym klubem.

Polska Rada Centrów Handlowych

Polska Rada Centrów Handlowych to największa w Polsce organizacja skupiająca firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych.  PRCH jest stowarzyszeniem not-for-profit, zrzeszającym ponad 240 firm działających w branży nieruchomości handlowych. Jest również narodowym partnerem International Council of Shopping Centers (ICSC) i działa na terenie Polski od 2003 roku.

PRCH Awards

Wzorowany na międzynarodowych standardach konkurs jest prestiżowym wydarzeniem w branży, a przyznawane przez niezależną kapitułę nagrody cieszą się stale rosnącym uznaniem. Gala jest okazją do spotkania najważniejszych przedstawicieli polskiego retailu.

źródło: informacja prasowa