photo: mat. prasowe

CityFit Kraków

CityFit otworzył klub w Krakowie

Polska sieć klubów fitness kontynuuje intensywny rozwój. O północy z 12 na 13 stycznia otwarty został klub w krakowskim biurowcu Principio. CityFit ma obecnie 14 lokalizacji, a już w marcu nastąpi otwarcie kolejnej – w warszawskiej Galerii Rondo Wiatraczna.

Krakowski CityFit zlokalizowany jest w biurowcu Principio (ul. Armii Krajowej 25). W nowoczesnym wnętrzu o powierzchni 1850 mkw. znalazło się około 300 urządzeń renomowanych marek (m.in. TechnoGym). Klubowicze mają do dyspozycji 10 stref aktywności, wśród których znajdują się sala do grupowych zajęć fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa sportów walki, strefa cross functional oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu. Trenować można już od 16. roku życia.

CityFit jest polską siecią klubów fitness dostępnych 24 godziny na dobę, którą wyróżnia m.in. brak konieczności podpisywania długoterminowych umów. Obecnie sieć liczy 14 klubów zlokalizowanych w centrach handlowych, biurowcach oraz centrach miast.

– Już w marcu planujemy kolejne otwarcie. CityFit Warszawa Rondo Wiatraczna będzie naszą piętnastą lokalizacją i jednocześnie trzecim klubem CityFit w stolicy. – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.

Biurowiec Principio powstaje w krakowskich Bronowicach przy jednej z głównych arterii miejskich. Budynek zaoferuje 10,5 tys. mkw. powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach. Poziom zaawansowania prac budowlanych obiektu przekroczył już 50 proc., oddanie budynku do użytku planowane jest jeszcze w tym roku. Wyłącznym agentem projektu jest Cushman & Wakefield.

źródło: informacja prasowa