źródło: informacja prasowa CityFit

CityFit, największy w Polsce operator klubów fitness czynnych 24h/7, dołączył do grona najemców biurowca Atrium Centrum, zlokalizowanego w Alei Jana Pawła II 27 w Warszawie, należącego do portfela CPI Property Group.

Na mocy podpisanej właśnie umowy, spółka zajmie przestrzeń 1170 m.kw., zlokalizowaną na najwyższym, szóstym piętrze budynku. Przeprowadzka zaplanowana jest na kwiecień przyszłego roku.

CityFit to największa polska sieć klubów fitness czynnych 24h/7. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie. Marka stawia również na pełną dostępność i innowacyjne rozwiązania – zarówno treningowe, jak i biznesowe. Kluby CityFit lokalizowane są na terenie galerii handlowych oraz obiektów biurowych w dużych i średnich miastach.

– Wraz z otwarciami nowych lokalizacji oraz wdrażaniem nowych usług i rozwiązań, rośnie liczba pracowników CityFit. Ponieważ zakładamy utrzymanie tego tempa rozwoju, pojawiła się potrzeba zwiększenia przestrzeni biurowej. Szukaliśmy powierzchni, która zapewni naszym pracownikom odpowiedni komfort pracy dziś, ale i w przyszłości kiedy, jak zakładamy, będzie nas jeszcze więcej. Przy wyborze lokalizacji kierowaliśmy się również bliskością naszego klubu, dostępem komunikacyjnym, a przede wszystkim preferencjami naszych pracowników. W wyniku przeprowadzonej ankiety otrzymaliśmy informację, że większość z nich chciałaby pracować w ścisłym centrum miasta, tak jak to miało miejsce do tej pory. Aktualnie badamy ich oczekiwania w zakresie aranżacji nowego biura. – mówi Richard Keen, Członek Zarządu CityFit Management.

– Witamy CityFit w naszym biurowcu. Jesteśmy przekonani, że Atrium Centrum to doskonałe miejsce dla rozwijającego się biznesu spółki. Centralne położenie, elastyczna przestrzeń i estetyka powierzchni wspólnych to główne zalety Atrium Centrum, które po raz kolejny zostały docenione przez nowego najemcę. Jesteśmy przekonani, że pracownicy CityFit odnajdą tutaj komfort pracy – mówi Barbara Topolska, Country Manager CPI Property Group Polska.

Położenie Atrium Centrum przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy – Al. Jana Pawła II 27, w bliskości sklepów, hoteli i restauracji, w połączeniu z architektoniczną kameralnością, zapewnia unikatowe poczucie komfortu pracy w samym sercu Centralnego Obszaru Biznesu. Ten 7-kondygnacyjny biurowiec klasy A oddano do użytku w 2001r. GLA wynosi 14 533 m2. Przeszklone atrium i wysoki poziom wykończenia budynku wzmacniają poczucie estetycznej przyjemności. Wygodzie najemców Atrium Centrum sprzyja też przestronny parking na 212 samochodów oraz pełna infrastruktura dla osób przyjeżdżających do pracy rowerami. Przystanki komunikacji miejskiej i podmiejskiej znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Wśród najemców oprócz CityFit są m.in. UPC POLSKA SP.Z O.O., Dentons Business Services EMEA sp. z o.o., Medicover sp. z o.o., Peter Nielsen & Partners Law Office sp. k., KaVo Polska Sp. z o.o. Właścicielem budynku jest CPI Property Group.

Umowa na nową lokalizację podpisana została 9 września br. Ze strony najemcy za proces negocjacyjny odpowiedzialna była Olga Duda, Expansion Coordinator CityFit. Wynajmującego reprezentował Marcin Mędrzycki, Asset Manager CPI Property Group, odpowiadający za biurowe portfolio spółki.

****

CityFit to największa polska sieć klubów fitness czynnych 24h/7. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie. Marka stawia również na pełną dostępność i innowacyjne rozwiązania – zarówno treningowe, jak i biznesowe. Kluby CityFit lokalizowane są na terenie galerii handlowych oraz obiektów biurowych w dużych i średnich miastach.
Sieć dba o każdy detal aranżacji wnętrz i innowacyjne rozwiązania. Nowoczesna przestrzeń treningowa każdego klubu podzielona jest na strefy tematyczne (m.in. cardio, wolne ciężary, maszyny oporowe, warm-up cool-down, treningu funkcjonalnego, sala fitness, cross-training oraz strefa relaksu w której można podgrzać posiłek i doładować telefon) oraz wyposażona w prestiżowy sprzęt do ćwiczeń (TechnoGym, Matrix, Escape Fitness) i profesjonalne nagłośnienie (Bose). Klubowicze mają do dyspozycji udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Wszystko po to, by trening był przyjemnością.
Filozofią CityFit jest tworzenie klubów dostosowanych do miejskiego stylu życia. Dlatego sieć stawia na pełną dostępność: kluby czynne są 24h/dobę 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą na wzór odcisku palca. Proces zakupu karnetu i zarządzania członkostwem (np. rezerwacja miejsca na zajęciach fitness) realizowany są online. Wyróżnikiem CityFit jest także konkurencyjna cena karnetu. Ćwiczyć można już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness. Marka rozwija również wachlarz usług dodatkowych, oferując między innymi karnet z opieką medyczną, karnet charytatywny czy nowoczesny system rezerwacji i zakupu treningów personalnych. Więcej informacji: www.cityfit.pl

CPI Property Group (CPI PG) jest wiodącą firmą w sektorze nieruchomości komercyjnych i hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej i Niemczech, koncentruje swoją działalność na długoterminowych inwestycjach i wynajmie nieruchomości. Należy do wąskiego grona firm w regionie posiadających rating inwestycyjny. Moody’s przyznał spółce rating Baa2, a Standard&Poor’s: BBB.
CPI PG jest największym właścicielem powierzchni handlowych w Czechach oraz powierzchni biurowych w Berlinie. Siedziba CPI PG znajduje się w Luksemburgu, a akcje firmy są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych we Frankfurcie. Grupa działa w sektorze nieruchomości biurowych, handlowych, mieszkaniowych i hotelowych, dysponuje aktywami o łącznej wartości ponad 7,5 miliarda euro. W Polsce CPI Property Group działa od 2013 roku. Jest właścicielem i aktywnie zarządza piętnastoma nieruchomościami z sektora biurowego, handlowego i hotelowego. Obecnie inwestycje spółki są zlokalizowane w Warszawie, Elblągu, Zamościu, Tarnowie, Radomiu i Zgorzelcu. Spółka planuje dalsze zaangażowanie na polskim rynku poprzez zakup i inwestowanie w wybrane nieruchomości w najlepszych lokalizacjach największych polskich miast.

Polecamy także:

Just GYM rozpoczyna podbój Warszawy -otwarcie klubu już 9 października